Home Kategorie Życie Twierdził że koronawirus nie istnieje. Teraz, przekazuje bardzo smutny apel ze szpitala.

Twierdził że koronawirus nie istnieje. Teraz, przekazuje bardzo smutny apel ze szpitala.

Twierdził że koronawirus nie istnieje. Teraz, przekazuje bardzo smutny apel ze szpitala.

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który uważał, że koronawirus nie istnieje, przebywa obecnie w szpitalu, gdzie jest leczony na COVID-19. Poruszony swoim stanem zdrowia zdecydował się przekazać apel.

Mężczyzna, który jest bohaterem nagrania twierdził, że pandemia koronawirusa jest wyłącznie mrzonką, a przestrzeganie restrykcji rygoru sanitarnego nie jest konieczne, dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Niestety, czas pokazał, że bardzo się mylił, a los jest dla niego przewrotny.

Wakacje w Hiszpanii skończyły się dla niego tragicznie. Wraz z rozwojem choroby COVID-19, jego stan zaczął się dramatycznie pogarszać. Obecnie oddycha tylko dzięki pomocy maski tlenowej. A stan mężczyzny jak na razie nie ulega poprawie.

– “Złapałem to na Teneryfie. Myślałem, że jestem niezwyciężony, nie nosiłem maski ochronnej. Zapłaciłem najwyższą cenę. Nie cierpię na żadne choroby współtowarzyszące. Nie chcę, żeby ktokolwiek popełniał te same błędy co ja. Teraz jestem na oddziale intensywnej terapii, czekam na dalsze leczenie i nie wiem, czy przeżyję. Naprawdę chcę, byś wziął tę wiadomość do siebie, ponieważ może się to przydarzyć każdemu. Proszę, uważaj na siebie”  – zaapelował w swoim nagraniu Chris Grailey.

Mężczyzna zaraził się koronawirusem podczas wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Trzy dni temu zdiagnozowano koronawirusa i ostre zapalenie płuc. Nie może samodzielnie się poruszać ani oddychać. Przyjmuje antybiotyki i leki sterydowe.  To smutne, że o tym jak groźny jest koronawirus musiał przekonać się na własnej skórze.

To może Cię zainteresować:  Sąsiad zostawił pani Ani kartkę w windzie. Obraził jej niepełnosprawną córkę.

– “Przez większość wakacji byłem chory – straciłem smak, zapach, miałem zimne poty. Ale po moim powrocie do domu było dużo gorzej. W niedzielę rano przewieziono mnie na badania i odesłano do domu w niedzielę wieczorem, myśląc, że wszystko w porządku. We wtorek rano ponownie zostałem przewieziony prosto na oddział zakaźny. To, co czułem w zeszłym tygodniu, było bliskie piekła (…). Życie jest zbyt krótkie, by ryzykować swoje zdrowie. Nauczyłem się na własnej skórze. Nie chcę, żeby ludzie popełniali te same błędy, co ja” – dodał chory mężczyzna.

Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
59,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Manager Marketingu i Reklamy w Sieci z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz