Home Kategorie Życie Listonosz zapuka do naszych drzwi i wprawi nas w osłupienie. Ma on bowiem nowe zadanie
17.56K

Listonosz zapuka do naszych drzwi i wprawi nas w osłupienie. Ma on bowiem nowe zadanie

Listonosz zapuka do naszych drzwi i wprawi nas w osłupienie. Ma on bowiem nowe zadanie

Poczta Polska stawia na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest projekt Mobilny Bankowiec, w ramach którego listonosze przedstawiają oferty kredytowe Polakom. Szok, prawda?

Poczta Polska zainaugurowała nowy projekt we współpracy z Bankiem Pocztowym. W jego ramach 9,5 tys. listonoszy wyposażonych w tablety puka do drzwi obywateli, aby zaproponować im kredyty. Jednak pracownicy Poczty Polskiej przedstawiają tylko wstępną ofertę i sporządzają listę osób zainteresowanych pożyczką. Te dane są później przesyłane do doradców kredytowych.

Portal cashless.pl podaje, że nowy projekt Poczty Polskiej zwiększył wartość udzielonych kredytów konsumpcyjnych o ponad 300 tys. zł tylko w sierpniu 2020 r. Listonoszy do udziału w projekcie ma zachęcać oferowana premia pieniężna. Czyli teraz nasi listonosze to doradcy kredytowi.

Na nowym rozwiązaniu oferowanym przez Pocztę Polską mogą skorzystać przede wszystkim obywatele, którzy na co dzień nie posługują się bankowością internetową czy mobilną. Nowy projekt może mieć zatem kluczowe znaczenie w pandemicznych czasach, gdy część placówek pozostaje wyłączona z użytku. A same oferty kredytowe, trafią pewnie głównie, do starszych osób.

 

Skok ze spadochronem z 4 km
Skok ze spadochronem z 4 km
649,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok spadochronowy w tandemie z 15-minutowym lotem widokowym za 649 zł i więcej z firmą PL Strefa – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz