Home Kategorie Ludzie Miał włączoną kamerkę podczas obrad parlamentu. Wszyscy widzieli jak bawi się z kochanką

Miał włączoną kamerkę podczas obrad parlamentu. Wszyscy widzieli jak bawi się z kochanką

Miał włączoną kamerkę podczas obrad parlamentu. Wszyscy widzieli jak bawi się z kochanką

Nowoczesna technologia pomaga w życiu, ale potrafi płatać dość nieoczekiwane figle. Na własnej skórze przekonał się o tym parlamentarzysta z Argentyny, o którego wyczynie z pewnością będzie się mówić.

W czasie obrad był on bowiem przekonany, że kamera w jego laptopie nie rejestruje obrazu z jego pokoju. Pech chciał, że było inaczej i wszyscy widzieli, że polityk zdecydowanie większą atencją obdarzał piersi swojej kochanki niż obrady parlamentu. Ostatecznie posiedzenie przerwano, a mężczyzna stracił mandat.

Miłośnik erotycznych uniesień to Juan Emilio Ameri, członek partii prezydenta Alberto Fernandeza. Polityk uczestniczył w debacie dotyczącej budżetu w argentyńskim parlamencie. Był przekonany, że ma awarię internetu i pozostali parlamentarzyści go nie widzą. Niestety dla niego, ekscesy z kochanką mógł zobaczyć każdy.

Miłostki – wraz z obradami sejmu – przerwał Sergio Massa, marszałek izby niższej argentyńskiego parlamentu, który uznał amory za przestępstwo. Dodał także, że działania posła partii Fernandeza, zdyskredytowały całą partię.

To może Cię zainteresować:  O 4 w nocy zobaczył dziecko na drodze. Kiedy się przyjrzał, dostrzegł coś strasznego.

– “Bardzo mi wstyd, czuję się bardzo źle. Tutaj, w całym kraju, połączenie z internetem jest bardzo słabe. Byliśmy w trakcie internetowej sesji, ale sieć przestała działać. Moja partnerka wyszła z łazienki, zapytałem ją o implanty i pocałowałem ją, bo 10 dni temu przeszła operację piersi” – powiedział polityk.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz