Home Kategorie Ludzie Reni Jusis na Instagramie w samym ręczniku i z kobietą w łóżku!

Reni Jusis na Instagramie w samym ręczniku i z kobietą w łóżku!

Reni Jusis na Instagramie w samym ręczniku i z kobietą w łóżku!

Reni Jusis udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w samym ręczniku. Piosenkarka przebywa obecnie w “Paryżu” i wygląda na to, że spędza tam naprawdę miłe chwile.

Rok 2019 nie był łaskawy dla Reni Jusis. Piosenkarka przeżyła rozwód. Podobno przyczyną rozstania miała być zdrada Tomka Makowieckiego. Jednak gwiazda nie poddała się i postanowiła skupić się na swojej karierze.

Jusis pochwaliła się nawet fanom, jak wygląda jej poniedziałkowy poranek. Wokalistka pozuje w samym ręczniku na balkonie. W ręku ma kawe. Widać, że wypoczywa.

Jej przyjaciółka, Julia Przybora, również pochwaliła się pięknymi zdjęciami. Piosenkarka udostępniła na swoim profilu fotografię, na której widać ją i Reni Jusis w łóżku. Zażartowała, że wspólnie spędzają czas w Paryżu. Naprawdę dobrze się tam bawią. Pod samym zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, które docenią gwiazdę i jej przyjaciółkę.

Orientalny pakiet day spa
Orientalny pakiet day spa
99,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Orientalny pakiet day spa (99,99 zł) z zabiegiem na twarz i sesją w kapsule (od 149,99 zł) w salonie Marakesz w Toruniu
To może Cię zainteresować:  Ma 35 lat, ośmioro dzieci i nie dość, że utrzymuje się z zasiłków, to… chce sobie kupić konia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz