Home Kategorie Ludzie Iwona Węgrowska o utracie dziecka. “Nie życzę tego nawet wrogowi”

Iwona Węgrowska o utracie dziecka. “Nie życzę tego nawet wrogowi”

Iwona Węgrowska o utracie dziecka. “Nie życzę tego nawet wrogowi”

Iwona Węgrowska przeżyła ostatnio dramatyczne chwile. W lipcu tego roku dowiedziała się, że drugi raz zostanie mamą. Jednak jej radość nie trwała zbyt długo.

– “Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem….teraz i tak nie ma to już znaczenia😭Kiedy usłyszałam serduszko ❤ byłam pewna, że nic złego się juz nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną . Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić” – przekazała Węgrowska.

Dziś nie chce mówić o tych strasznych chwilach. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle wyznała, że nie będzie już wracać do tego bolesnego przeżycia i stwierdziła, że media nie powinny o to pytać gdyż i tak nie zamierza o tym mówić.

To może Cię zainteresować:  Kiedy lekarze chcą odłączyć aparaturę podtrzymującą jego syna przy życiu, wyciąga pistolet. To, co wtedy robi chłopak, odbiera wszystkim mowę!

– “Kiedy kobieta traci dziecko, to jest bardzo przykre doświadczenie. Nie chcę nawet na ten temat mówić, bo to było bardzo bolesne przeżycie. Nie życzę tego żadnej kobiecie, nawet wrogowi” – mówi wokalistka.

Jak dodała, do dnia dzisiejszego ma “jakieś skutki uboczne” tego wydarzenia. Trudno się zresztą dziwić. Utrata dziecka to olbrzymia trauma dla każdej matki. Współczujemy jej z całego serca. Niestety, tak to czasem bywa w życiu. Miejmy nadzieje, że się pozbiera.

Pakiety spa dla 1 osoby do wyboru
Pakiety spa dla 1 osoby do wyboru
115,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany aromatyczny pakiet spa dla 1 osoby od 115,99 zł w Medip Gabinet Masażu w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz