Home Kategorie Ludzie Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia ze swojego łóżka. Jej dekolt przyciąga wzrok

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia ze swojego łóżka. Jej dekolt przyciąga wzrok

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia ze swojego łóżka. Jej dekolt przyciąga wzrok

Katarzyna Cichopek dodała na swój Instagram nowe zdjęcie i szybko zwróciła uwagę niejednego internauty. Piękna aktorka znana z roli Kingi Zduńskiej w “M jak Miłość”, zamieściła kadr ze swoim dekoltem.

Katarzyna Cichopek dba o swoich fanów – piękna aktorka, która od niedawna pojawia się również w roli współprowadzącej program: „Pytanie na Śniadanie”, raz po raz publikuje na swoim Instagramie kadry ukazujące, jak łączy życie prywatne i zawodowe. Jest na co popatrzeć.

– “Dziś z łóżka nie wychodzę. Pogoda za oknem sprzyja ciepłym swetrom, czytaniu książki i błogiemu lenistwu. A jak Wy spędzacie niedzielę?” – spytała swoich fanów.

Uwagę internautów w szczególności przykuł dekolt aktorki. Pojawiły się liczne komentarze:

– “Ładny biust,

Piękny dekolt, Kasiu,

Super wyglądasz,

Piękna i naturalna dziewczyna”  – jak widać fani chwalili piękną aktorkę.

Katarzyna Cichopek-Hakiel to jedna z czołowych aktorek serialu: „M jak Miłość”, w którym występuje od początku. Jako serialowa Kinga Zduńska w parze z Marcinem Mroczkiem stworzyła na ekranie wyjątkowy duet, a widzowie ich pokochali! Nic więc dziwnego, że fani „Emki” z niepokojem przyjęli informację na temat komplikacji w małżeństwie Zduńskich, oraz zacieśnienia relacji Kingi z… Pawłem (Rafał Mroczek) – bratem jej męża. Katarzyna Cichopek rozwija zarówno swoją karierę jak i związek.

Prywatnie Katarzyna Cichopek tworzy szczęśliwy związek z Marcinem Hakielem, którego poznała 15 lat temu w “Tańcu z Gwiazdami”. Nie tylko wygrali oni program, ale jak widać znaleźli miłość. A to o wiele ważniejsze, niż wygrana w jakimkolwiek programie telewizyjnym. Nie sądzicie?

 

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
89,00 zł
99,00 zł
38 dni
do końca oferty!
Jazda luksusowym samochodem po wybranym torze wyścigowym od 89 zł z firmą Autoprezent.pl
To może Cię zainteresować:  Urodziła się ze zdeformowaną twarzą. Nie uwierzysz, jak wygląda po 4 latach.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz