Home Kategorie News Przemyśl. Amstaff dotkliwie pogryzł 12-letniego chłopca. Lekarze walczą o życie dziecka

Przemyśl. Amstaff dotkliwie pogryzł 12-letniego chłopca. Lekarze walczą o życie dziecka

Przemyśl. Amstaff dotkliwie pogryzł 12-letniego chłopca. Lekarze walczą o życie dziecka

Amstaff zaatakował 12-letniego chłopca w Przemyślu. Chłopiec odniósł bardzo poważne obrażenia całego ciała. Lekarze walczą o życie chłopca. Jego stan jest krytyczny.

Atak na małego chłopca miał miejsce w poniedziałek 28 września w Przemyślu (województwo podkarpackie). Polsatnews.pl informuje, że 12-latek odwiedzał swojego kolegę w jednym z bloków w dzielnicy Popielów. Kolega miał w domu dwa młode Amstaffy.

Jeden z psów zaatakował chłopca, który odniósł liczne, kąsane rany całego ciała, w tym twarzy, szyi i klatki piersiowej. Chłopiec miał również złamaną rękę.

To może Cię zainteresować:  Najnowszy raport o koronawirusie. Kolejny tragiczny dzień! Wiele zgonów i zarażeń, dodane nowe łóżka COVIDOWE zostały zajęte w ciągu doby

– “W momencie przybycia karetki, pies był już odciągnięty od chłopca przez właściciela zwierzęcia. Ratownicy nie mieli kontaktu z psem, ale chłopiec odniósł rozległe obrażenia” – powiedział rzecznik pogotowia Marek Janowski.

Niestety, ale w drodze do szpitala doszło do zatrzymania krążenia chłopca. Ratownicy medyczni rozpoczęli reanimację, którą kontynuowali aż do znalezienia się na oddziale ratunkowym. Udało się przywrócić krążenie, ale chłopiec wciąż pozostawał w stanie krytycznym. Lekarze nie są pewni czy przeżyje. Samą sprawą pogryzienia, zajmuje się policja.

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz