Home Kategorie Ludzie Dziennikarka TVP jest w ciąży! Razem z nowym partnerem spodziewają się dziecka

Dziennikarka TVP jest w ciąży! Razem z nowym partnerem spodziewają się dziecka

Dziennikarka TVP jest w ciąży! Razem z nowym partnerem spodziewają się dziecka

Sylwia Dekiert, dziennikarka TVP, spodziewa się dziecka. Mimo zaawansowanej ciąży dalej jest aktywna zawodowo. Powoli jednak zbliżamy się do wielkiego odliczania, do narodzin jej dziecka.

Sylwia Dekiert to dziennikarka związana od 2002 roku z TVP. Widzowie głównie mogą ją wiązać z tematyką sportową, gdyż wielokrotnie była reporterką i relacjonowała różne wydarzenia. Oprócz tego prowadziła na stacji TVP, wiele popularnych programów.

Gwiazda TVP powita na świecie swoje trzecie dziecko, ale będzie to jej pierwsze z nowym partnerem. Dziennikarka w zeszłym roku zaręczyła się ze Sławomirem Nelupem, producentem związanym również z TVP. Do samych oświadczyn doszło na greckiej wyspie Kos.

To może Cię zainteresować:  23 lata temu Patrick Swayze zatańczył ze swoją żoną tak, że widzowie płakali ze wzruszenia

Dekiert jest już w zaawansowanej ciąży, jednak mimo to nie zwalnia tempa. Dalej pracuje i angażuje się zawodowo. Na Instagramie pojawia się coraz więcej jej zdjęć, na których widać jej powiększające się krągłości. Rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

Przyszła mama chwali się swoimi zdjęciami, a one z kolei spotykają się z licznymi, pozytywnymi komentarzami zachwyconych fanów. Jak na razie jednak nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko oraz kiedy dokładnie pojawi się na świecie. Rodzice na ten moment, nie chcą zdradzać takiej informacji. Miejmy jednak nadzieje, że niedługo coś nam powiedzą.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz