Home Kategorie Ludzie Czy Piotr Żyła bierze ślub? To zdjęcie wywołało prawdziwą sensację

Czy Piotr Żyła bierze ślub? To zdjęcie wywołało prawdziwą sensację

Czy Piotr Żyła bierze ślub? To zdjęcie wywołało prawdziwą sensację

Czyżby mający już 33 lata Piotr Żyła, planował po raz kolejny wziąć ślub? Zdjęcie jego nowej ukochanej, naprawdę mocno poruszyło internautów i trudno się temu dziwić.

Od pewnego czasu media plotkarskie żyją nowym związkiem znanego skoczka i młodszej o 10 lat początkującej aktorki. Sami zainteresowani do tej pory nie potwierdzili, że są razem, ale zdradziło ich kilka zdjęć, które publikowali z tych samych miejsc.  Jednak była żona skoczka dolała oliwy do ognia mówiąc, że nowa partnerka Piotra nie ma prawa zbliżać się do jej dzieci.

Od pewnego czasu media plotkarskie żyją nowym związkiem znanego skoczka i młodszej o 10 lat początkującej aktorki. Wygląda na to, że miłość kwitnie pomiędzy zakochaną w sobie parą. O parze jest głośno dzięki Marcelinie Ziętek, której szum medialny związany z jej związkiem ze skoczkiem, mocno odpowiada.

To może Cię zainteresować:  Wydała ponad 250 tysięcy złotych, aby wyglądać jak „egzotyczna Barbie”. Efekt jest przerażający.

Teraz wrzuciła ona zdjęcie w sukni ślubnej na swojego Instagrama. Fani dosłownie oszaleli.

– “Bierzecie z Piotrem ślub? To dopiero byłaby sensacja!” – pisali fani młodej gwiazdy. Trzeba przyznać, że kariera młodej dziewczyny nabrała rozpędu. Jednakże to związek z Piotrem Żyłą, naprawdę dał jej kopa do kariery. Zresztą to widać na jej instagramie.

 

 

 

 

 

Dania kuchni polskiej
Dania kuchni polskiej
105,00 zł
150,00 zł
30 dni
do końca oferty!
105 zł za groupon wart 150 zł do wydania na menu i więcej w restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz