Home Kategorie Ludzie Hanna Kral ujawnia prawdę o Andrzeju Dudzie. Na co dzień jest nie do poznania

Hanna Kral ujawnia prawdę o Andrzeju Dudzie. Na co dzień jest nie do poznania

Hanna Kral ujawnia prawdę o Andrzeju Dudzie. Na co dzień jest nie do poznania

Hanna Krall (85 l.) przy okazji premiery swojej najnowszej książki zdecydowała się opowiedzieć o Andrzeju Dudzie (48 l.) Którego to, poznała w prywatnych okolicznościach. To co mówi jest ciekawe.

Hanna Krall należy do najwybitniejszych polskich reportażystek. Pisarka zapowiedziała, że najnowsza książka “Synapsy Marii H.” będzie jej ostatnią, jaką wyda. Trudno więc się dziwić, że premierze tej książki, towarzyszą liczne wywiady.

W jednym z nich pisarka poruszyła temat Andrzeja Dudy i opowiedziała o ich corocznych spotkaniach. Okazuje się, że kobieta co roku widzi prezydenta przy grobie Marka Edelmana, którego to polityk poznał. Przyznała także, że prywatnie Duda jest innym człowiekiem niż podczas przemówień czy wywiadów.

To może Cię zainteresować:  Oboje mają zespół Downa, ale mimo to 25 lat temu wzięli ślub. Teraz są nie do poznania.

– “I ja lubię tego człowieka, którego widuję raz w roku 19 kwietnia o 11.25 na cmentarzu. A potem w telewizji widzę człowieka, który ma inne ręce, inny głos, inne oczy. Mam wrażenie, że ten znajomy z cmentarza kreuje tę inną postać. Postać, która wygrywa wybory” – zdradziła w rozmowie z portalem Onet.

Z jej słów wyraźnie więc wynika, że na co dzień prezydent Andrzej Duda jest zupełnie innym człowiekiem. Stwierdziła także, że polityka, którą zajmuje się na co dzień, wymaga od niego niejako, kreowania określonej postaci. Nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

To może Cię zainteresować:  Poparzona napalmem 9-latka biegnie naga po ulicy i krzyczy z ból. Dziś jest inną osobą.

Kurs online na kosmetyczkę z cert.
Kurs online na kosmetyczkę z cert.
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online na kosmetyczkę z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz