Home Kategorie News Szokujące informacje! Pacjentka chora na koronawirusa zmarła przez brak respiratora. Szpital w Poznaniu przepełniony

Szokujące informacje! Pacjentka chora na koronawirusa zmarła przez brak respiratora. Szpital w Poznaniu przepełniony

Szokujące informacje! Pacjentka chora na koronawirusa zmarła przez brak respiratora. Szpital w Poznaniu przepełniony

W mediach powszechnie mówi się o tym, że sytuacja związana z koronawirusem nie jest zła i pomimo drugiej fali, wirus słabnie. Tylko, że to kłamstwo. Jest gorzej niż mogłoby się nam wydawać.

Politycy również często wspominają, że jeżeli chodzi o wirusa to nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Zasadniczo wirus jest w odwrocie itd. Ludzie w to wierzą. Udało nam się jednak dotrzeć do nieoficjalnych informacji, które wskazują, że to bzdura.

Według nieoficjalnych informacji, jedna z pacjentek, która w ostatnim czasie zmarła z powodu koronawirusa, nie miała nawet większych szans, żeby walczyć z tą chorobą. Powodem był brak respiratora oraz odpowiedniego łóżka. Ponadto lekarze wskazują również na to, że leki na COVID-19. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, będzie źle.

Biorąc pod uwagę, olbrzymi wręcz przyrost zakażeń, polski rząd ma naprawdę niewiele czasu na podjęcie działań, które okażą się skuteczne i co ważniejsze, uratują nasz kraj przed tragedią. Będziemy nadal was informować o tym jak rozwija się sytuacja.

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku
1 650,00 zł
851,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowa korekcja wzroku (od 1650 zł) w Przychodni i Szpitalu Okulistycznym Retina
To może Cię zainteresować:  Nie żyje legendarny sportowiec. Tuż przed śmiercią wykryto u niego koronawirusa.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz