Home Kategorie Życie Były policjant otrzymał wyrok za gwałt na 20-letniej dziewczynie. Spędzi w więzieniu… dwa lata

Były policjant otrzymał wyrok za gwałt na 20-letniej dziewczynie. Spędzi w więzieniu… dwa lata

Były policjant otrzymał wyrok za gwałt na 20-letniej dziewczynie. Spędzi w więzieniu… dwa lata

Były policjant został skazany za gwałt na 20-letniej kobiecie. Piotr S. dostał też 10-letni zakaz jakiegokolwiek kontaktu z pokrzywdzoną, a także zakaz zbliżania się do niej. Ta kara jest śmieszna.

Sprawa dotyczyła wydarzeń z października 2018 r., gdy Piotr S. był policjantem w lubelskim oddziale prewencji. To właśnie wtedy miało dojść do gwałtu na 20-latce. Funkcjonariusz miał jej m.in. wykręcić ręce i uderzyć w twarz.

Po postawieniu zarzutów Piotr S. spędził rok w areszcie. Teraz usłyszał wyrok dwóch lat bezwzględnego więzienia. Mężczyzna nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśniania, jednak prokuratura ze względu na dobro sprawy ich nie ujawnia.

To może Cię zainteresować:  Ludzie biją się o żele antybakteryjne. Biedronka wprowadziła produkt o niewyobrażalnej cenie.

Piotr S. był znany wymiarowi sprawiedliwości już wcześniej. W 2009 r. usłyszał zarzuty dotyczące przekroczenia uprawnień i gróźb, gdy pełnił służbę w drogówce. Był więc policjantem, który wykorzystywał swoją władze. Niestety nikt nie zwrócił na to uwagi, dopóki nie było za późno.

Ostatecznie w 2012 r. sąd uniewinnił policjanta od zarzutów nękania. Został skazany tylko za groźby karalne: Piotr S. miał pokazywać jednej z kobiet przedmiot przypominający pistolet. Zdaniem śledczych mężczyzna groził jej śmiercią.

Ciągle jednak mężczyznę uniewinniano. Co ostatecznie doprowadziło do tego, że poczuł się on bezkarnie i dopuścił się karygodnego czynu jakim jest gwałt. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że otrzymał za to, zaledwie 2 lata więzienia. Jest to prawdziwa potwarz dla wymiaru sprawiedliwości oraz dla tej biednej, skrzywdzonej kobiety.

Masaż klasyczny, ajurwedyjski
Masaż klasyczny, ajurwedyjski
59,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny, klasyczny, ajurwedyjski, bańką chińską i więcej od 49 zł w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz