Home Kategorie Ludzie Rozwód w toku. To już trzecie małżeństwo Szelągowskiej, które przechodzi do historii

Rozwód w toku. To już trzecie małżeństwo Szelągowskiej, które przechodzi do historii

Rozwód w toku. To już trzecie małżeństwo Szelągowskiej, które przechodzi do historii

Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska związała się z reżyserem programów z TVN Style. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata. Widać Szelągowska nie ma szczęście do mężczyzn.

O pierwszym mężu Doroty Szelągowskiej nic nie wiadomo oprócz tego, że miała z nim syna, Antka. Najdłużej, bo aż 13 lat gwiazda była z Adamem Sztabą, choć małżeństwem byli tylko dwa. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała ona, że żałuje iż pobrała się z Adamem.

Wydawało się, że z trzecim mężem, którego nie pokazywała publicznie i nie opowiadała o nim w mediach, ułoży sobie życie. Wygląda jednak na to, że Dorota i Michał są w trakcie rozwodu.

To może Cię zainteresować:  20 najbardziej udziwnionych sukien ślubnych, jakie kiedykolwiek widziałeś. Są wprost koszmarne!

Poznali się w TVN Style, gdzie ona prowadziła programy, a on był reżyserem. W 2017 roku pobrali się w tajemnicy. Para doczekała się córki, Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku.

Jak podaje “Super Express”, który jako pierwszy dotarł do tych informacji, Dorota Szelągowska oraz jej partner, właśnie oczekują na pierwszą rozprawę rozwodową. No cóż, w tym przypadku maksyma do trzech razy sztuka, nie zdała egzaminu.

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz