Home Kategorie Inspirujące Niezwykle drapieżna Iza Miko wystąpiła NAGO z jaszczurką. Dlaczego to zrobiła?

Niezwykle drapieżna Iza Miko wystąpiła NAGO z jaszczurką. Dlaczego to zrobiła?

Niezwykle drapieżna Iza Miko wystąpiła NAGO z jaszczurką. Dlaczego to zrobiła?

Izabella Miko (39 l.) wystąpiła w najnowszej sesji zdjęciowej do magazynu “Viva”. Aktorka i tancerka rozebrała się do tematu o ekologii. Wyjaśniła, czym dla niej jest ekologiczne życie.

Izabella Miko w ten sposób chce pokazać jak ważna jest dla niej przyroda i życie w zgodzie z naturą. Uważa ona, że kary za szkodzenie przeciwko matce naturze, powinny być o wiele bardziej dotkliwe niż są obecnie.

Iza Miko została weganką, przygarnęła psa i pomaga bezdomnym! Zobacz, jak sprawdziła się przed obiektywem. W takiej zmysłowej sesji jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Jest  ona zaangażowana w promowaniem idei i zachowań mających na celu ochronę środowiska. Została weganką i założyła swoją fundację, która nosi nazwę EkoMikoAktorka postanowiła zachęcić do proekologicznych zachowań także fanów z Polski. Sesja dla magazynu “Viva” odbyła się w zielonym klimacie. Iza na zdjęciu okładkowym pozowała nago, trzymając gigantyczną jaszczurkę, która zasłaniała jej piersi.

Magazynowi Viva opowiedziała ona o swojej postawie:

– “Jako nastolatka nauczyłam się brać odpowiedzialność za to, co kupuję i co wyrzucam, bo w przyrodzie nic nie ginie. Każdy wybór ma konsekwencje. Świadoma konsumpcja jest niezwykle ważna. To jest ten pierwszy ważny krok do zmiany świata” – stwierdziła.

View this post on Instagram

Żyje ekologicznie, pomaga bezdomnym, została weganką, przygarnęła psa skazanego na śmierć. Stawia na edukację ekologiczną dzieci. To niewiedza powoduje, że ludzie nie wierzą w ekologię. Iza Miko pojawiła się na okładce specjalnego wydania VIVA! Eko 💚 Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 1 października, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 A fragmenty już na Viva.pl ☀️ Rozmawiała BEATA NOWICKA Zdjęcia Bartek Wieczorek/ LAF AM Makijaż Eryka Sokólska Fryzury Adam Wilczewski/ Das Agency Stylizacja Daria Biedrzycka/ Das Agency Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Żadne zwierzę nie ucierpiało podczas sesji zdjęciowej. 💚🍃🌱🍀 #izamiko #izabellamiko #vivaeko #ekologia #natura #vivamagazyn #wywiadyvivy #ecolifestyle #ecology #vivapl #chcębyćeko #zasadyeko #aktorka #ecolife #ecoliving #edukacjaekologiczna #miloscdonatury VIVA!Eko przytul się do ziemi 💚

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Aktorka przekonuje, że potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar, aby walczyć z tymi, którzy krzywdzą naturę.  W środku pandemii Iza Miko pomagała bezdomnym w Los Angeles! Jest ona niewątpliwie, wzorem godnym naśladowania i powinniśmy brać lekcje z jej postawy.

View this post on Instagram

W środku pandemii Iza Miko pomagała bezdomnym w Los Angeles: „Łatwo ich urazić…” Aktorka sprawiła sobie niezwykły prezent urodzinowy Fragment rozmowy Beaty Nowickiej z Izą Miko – VIVA! październik 2020 Już od dziś w punktach sprzedaży w całej Polsce, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl specjalne wydanie VIVA! Eko przytul się do ziemi 💚 Fragmenty już na Viva.pl ☀️ #izamiko #izabellamiko #vivaeko #ekologia #natura #vivamagazyn #wywiadyvivy #ecolifestyle #ecology #vivapl #chcębyćeko #zasadyeko #aktorka #przyroda #ochronaśrodowiska #kwiaty #sesjaportretowa #sesjazdjeciowa #piekno #amazingwoman VIVA!Eko Przytul się do Ziemi 💚☘️🌿🌱🌏

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

 

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
2 dni
do końca oferty!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL już od 23,90 zł w Colorland
To może Cię zainteresować:  12 rodzeństwa zaczyna tańczyć... a gdy do tego jeszcze zagrają na instrumentach… Niesamowite!

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz