Home Kategorie Życie Trzech nastolatków znęcało się na cmentarzu nad piętnastoletnią dziewczynką. Szokujące.

Trzech nastolatków znęcało się na cmentarzu nad piętnastoletnią dziewczynką. Szokujące.

Trzech nastolatków znęcało się na cmentarzu nad piętnastoletnią dziewczynką. Szokujące.

Kryminalni zatrzymali trzech nastolatków z Lublina, którzy znęcali się na cmentarzu nad 15-latką i okradli ją. Dodatkowo sprawcy biegali i skakali po nagrobkach.

W minioną niedzielę po południu z 15-latką skontaktował się znajomy i zaproponował jej spotkanie na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie. Rozmówca miał tam przyjść z kolegami. Jak przekazała policjantom pokrzywdzona nastolatka, podczas spotkania młodzi mieszkańcy Lublina zaczęli rzucać w nią kamienia, kasztanami oraz uderzać po całym ciele kijami. 15-latka została też oblana piwem i opluta. Takie zachowanie to szok.

Jeden ze sprawców zabrał z jej plecaka tablet oraz telefon komórkowy o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Dodatkowo w trakcie zajścia nieletni biegali i skakali po nagrobkach. Kryminalni z IV komisariatu i z KMP w Lublinie ustalili osoby biorące udział w zdarzeniu. Okazali się nimi dwaj 15-latkowie oraz 14-latek. Mundurowi odzyskali również skradzione mienie. Czyli dzieci, które są już tak głęboko zdemoralizowane.

Wszystkim przedstawiono zarzuty kradzieży zuchwałej, znęcania się nad osobą nieporadną i znieważenia miejsca spoczynku.  O ich dalszym losie ma zadecydować sąd dla nieletnich. Zasłużyli na surową karę.

To może Cię zainteresować:  Stwierdziła, że spędziła z dziećmi całkowicie normalny dzień. Córka opowiedziała jednak tacie, co tak naprawdę się działo

 

Gerlach: zestaw garnków First
Gerlach: zestaw garnków First
299,00 zł
399,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Garnki First: 10-elementowy zestaw za 299 zł z Gerlach.pl (zamiast 399 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz