Home Kategorie Ludzie Danuta Martyniuk musi być teraz dobra dla synowej. Ma ważny powód

Danuta Martyniuk musi być teraz dobra dla synowej. Ma ważny powód

Danuta Martyniuk musi być teraz dobra dla synowej. Ma ważny powód

Nie milkną echa rozprawy sądowej Daniela Martyniuka i Eweliny z Russosic. Tym razem nie chodzi o majątek, a o coś wiele ważniejszego. Rodzice bezrobotnego syna czują się pokrzywdzeni.

Gdy Danuta Martyniuk wyszła z sądu, gdzie usłyszała, że jej syn będzie musiał płacić ponad 3 tysiące złotych alimentów miesięcznie, była wściekła. Wiedziała, że Daniel nie dołoży ani złotówki, bo nie brudzi rąk pracą, więc synowa chce pieniędzy od Zenka.

Teraz gdy emocje opadły, chyba zrozumiała, że musi obrać inną taktykę, bo chodzi o coś o wiele ważniejszego, niż pieniądze. Danuta Martyniuk wraz z mężem mogą widywać wnuczkę Laurę tylko przez 3 godziny w tygodniu i to w miejscowości oddalonej od ich domu o 400 kilometrów.

To może Cię zainteresować:  Syn Zenka Martyniuka uciekł z kwarantanny. „Ma gdzieś wszystkie te zasady”.

– “A co jak dziecko będzie akurat spało? Chciałabym zabierać Laurę do nas, by wiedziała, że jest kochana, chodzić z nią na spacery, czytać bajki. U nas by miała idealne warunki do wychowania. Jeszcze niedawno proponowałam Ewelinie, że ja będę zajmować się małą, a ona będzie mogła poświęcać czas na studiowanie. I tak teraz uczy się online, więc dziecko byłoby dopilnowane i najedzone, ale wolała słuchać swoich rodziców” – powiedziała Danuta.

Jak podaje gazeta, Danuta zaznacza, że życzy byłej synowej jak najlepiej. Pewnie żona Zenka zrozumiała, że karty rozdaje rodzina Eweliny, więc musi próbować ją ugłaskać, jeśli chce być babcią na pełen etat. Czyżby fochy i złe opinie o synowej miały się właśnie zakończyć?

Smartbook z Twoimi zdjęciami
Smartbook z Twoimi zdjęciami
6,90 zł
49,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 6,90 zł: Smartbook z Twoimi zdjęciami za i więcej opcji na stronie Yuupi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz