Home Kategorie Ludzie Znany chirurg przez lata kolekcjonował fragmenty ludzkich ciał i kości

Znany chirurg przez lata kolekcjonował fragmenty ludzkich ciał i kości

Znany chirurg przez lata kolekcjonował fragmenty ludzkich ciał i kości

Kości ponad 5 tys. osób, w tym dzieci, miał przechowywać światowej sławy brytyjskich chirurg. Dere McMinn fragmenty ludzkich ciał miał kolekcjonować od lat 90.

Takie informacje do wiadomości publicznej podał brytyjski dziennik “The Independent”. McMinn zgromadził ponad 5000 próbek kości od swoich pacjentów bez licencji lub odpowiedniego pozwolenia na to przez okres 25 lat, naruszając wytyczne prawne i etyczne.

Obecnie, policja prowadzi dochodzenie w sprawie tzw.  możliwego naruszenia Ustawy o tkankach ludzkich. Lekarz twierdzi, miał “ustną zgodę” swoich pacjentów na pobranie części ich ciała. Jednak “Independent” informują, że śledczy prowadzący dochodzenie nie znaleźli dowodów na to, by pacjenci 67-letniego dziś lekarza byli świadomi jego praktyk.

To może Cię zainteresować:  Nie używajcie plastikowych czajników. Przegotowana w nich woda zawiera MIKROPLASTIK.

McMinn jest jednym z protoplastów metody operacji stawu biodrowego, która jest mniej inwazyjna niż wszczepienie endoprotezy. Na swoim koncie ma wynalezienie szeregu implantów i różnych technik chirurgii stawów.

Był on bardzo szanowanym i cenionym specjalistą w swojej dziedzinie. Wygląda jednak na to, że teraz może to wszystko stracić. Za postawione zarzuty, mogą grozić mu naprawdę spore konsekwencje. Przykładem jest utrata prawa do wykonywania zawodu.

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz