Home Kategorie Ludzie Kinga Duda dostała pracę w Kancelarii Prezydenta. Wiemy czym będzie się zajmować

Kinga Duda dostała pracę w Kancelarii Prezydenta. Wiemy czym będzie się zajmować

Kinga Duda dostała pracę w Kancelarii Prezydenta. Wiemy czym będzie się zajmować

Kinga Duda od sierpnia jest społecznym doradcą swojego ojca. Nowe informacje ws. roli córki prezydenta ujawnił ”Fakt”.  Już wiemy czym Kinga Duda, zajmie się w Kancelarii swojego ojca.

Kinga Duda jest społecznym doradcą swojego ojca – prezydenta Andrzeja Dudy. Z informacji na stronie Kancelarii Prezydenta wynika, że na doradcę została powołana w sierpniu tego roku. Córka Andrzeja Dudy jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law w Waszyngtonie.

Dziennik “Fakt” w końcu ujawnił, czym tak naprawdę zajmie  się Kinga Duda.

– “Kinga Duda zajmie się projektem dotyczącym instytucji sędziów pokoju. Jest znawczynią prawa amerykańskiego”  – zdradził jeden z bliskich współpracowników Andrzeja Dudy.

To może Cię zainteresować:  Katecheta wystawił uwagę chłopcu. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi od jego matki.

Zachwycona nią jest między innymi doradczyni prezydenta, Zofia Romaszewska.

– “Przygotowała doskonałe opracowanie na temat sędziów pokoju. Była nadzwyczajna, niezwykle kompetentna, zaangażowana, sympatyczna i bardzo normalna” – stwierdziła.

Kinga Duda specjalizuje się “w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym”. Córka Andrzeja Dudy jest “uczestniczką licznych międzynarodowych konkursów z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR)”, a “w czasie studiów pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ”. Nie jest więc osobom bez wiedzy czy niezbędnych w tym zakresie, umiejętności.

Z drugiej strony jednak, wiele osób oskarża prezydenta o nepotyzm. Kinga Duda zabrała głos podczas wieczoru wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy. Córka prezydenta w mocnych słowach powiedziała, co sądzi o nienawiści. Kinga Duda zaapelowała do wszystkich,  o wzajemny szacunek, a także o to, żeby zapamiętać iż w obliczu prawa i społeczeństwa tak naprawdę wszyscy jesteśmy równi.

To może Cię zainteresować:  Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija sieć. O córce prezydenta wypowiedzieli się też znajomi ze szkoły.

 

Dania kuchni polskiej
Dania kuchni polskiej
105,00 zł
150,00 zł
30 dni
do końca oferty!
105 zł za groupon wart 150 zł do wydania na menu i więcej w restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz