Home Kategorie Życie Tragedia w Nowym Targu. Pobita kobieta oraz jej martwy mąż zostali znalezieni na parkingu

Tragedia w Nowym Targu. Pobita kobieta oraz jej martwy mąż zostali znalezieni na parkingu

Tragedia w Nowym Targu. Pobita kobieta oraz jej martwy mąż zostali znalezieni na parkingu

Dramatyczne sceny rozegrały się na Podhalu. Na parkingu przy ul. Sikorskiego w Nowym Targu (woj. małopolskie) policja znalazła pobitą, zakrwawioną kobietę. W samochodzie leżał jej nieprzytomny mąż.

Niestety pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, mężczyzny nie udało się uratować. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Nowym Targu. Co tak właściwie się stało?

W piątek rano policjanci z Nowego Targu odebrali zgłoszenie, że na parkingu przy placu manewrowym na ul. Sikorskiego leży zakrwawiona pobita kobieta. Kiedy przyjechali na miejsce w zaparkowanym obok samochodzie znaleźli jej nieprzytomnego męża. Karetka pogotowia znalazła się bardzo szybko na miejscu zdarzenia, jednakże pomimo podjętej próby reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

To może Cię zainteresować:  Gdy chłopiec daje swej siostrze ostatni prezent, nie sposób powstrzymać łez. Tej tragedii tak łatwo można było zapobiec.

Jego żona była cała we krwi. Miała widoczne ciężkie obrażenia oraz pękniętą czaszkę. Została zabrana do szpitala. Okoliczność tej tragedii są bardzo tajemnicze. Policja przyznaje, że na razie nie wie, co wydarzyło się na parkingu.  Z pierwszy relacji świadków miało wynikać, że mężczyzna dotkliwie pobił swoją żonę i złamał jej czaszkę. Następnie próbował wlać jej do ust substancję nieznanego pochodzenia. 60-latce udało się jednak uciec.

Wtedy jej mąż miał wypić tajemniczy płyn i stracić przytomność. Śledczy na razie nie potwierdzają tych informacji, zasłaniając się dobrem śledztwa. Kluczowe będą tutaj zeznania samej poszkodowanej. Jednakże, jak łatwo można się domyślić, na ten moment nie jest ona w stanie złożyć żadnych zeznań. Miejmy nadzieje, że szybko wróci do zdrowia.

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz