Choć psychotesty nie stanowią dogłębnej i fachowej analizy osobowości człowieka, bez wątpienia jest to rodzaj zabawy, która zaspokaja chęć poznania samego siebie. Nie można mylić ich z testami psychologicznymi, które w odróżnieniu od psychozabaw przeprowadza specjalista.

Mamy dla was pewną, ciekawą psychozabawę. Przyjrzyj się obrazkowi poniżej. Jakie zwierze na nim widzisz?

Królik:

Jeśli widzisz na obrazku królika, oznacza to, że twardo stąpasz po ziemi i jesteś realistą. Jesteś charyzmatyczną osobą, która zawsze myśli racjonalnie. Twoje życie jest poukładane, czujesz się dobrze, gdy wszystko jest skrupulatnie zaplanowane, a w podejmowaniu decyzji kierujesz się zdrowym rozsądkiem. Dlatego też tak wiele osób prosi cię o rady

To może Cię zainteresować:  Powiedz mi, co widzisz na obrazku, a powiem Ci o najgorszych cechach Twojego charakteru.

Kaczka:

Udało Ci się dostrzec kaczkę bez obracania głowy? Świetnie! Oznacza to, że jesteś życiowym optymistą. Dobry humor to Twoja wizytówka bez znaczenia na okoliczności. Wszędzie starasz się dostrzec coś dobrego i zarażasz innych pozytywnym myśleniem. Inspiruje cię wszystko co cię otacza i ciężko jest znaleźć u ciebie negatywne emocje.

Kaczka i królik:

To może Cię zainteresować:  Najbardziej niesamowity Hotel Świata, kiedy go zobaczysz będziesz w szoku!

Widzisz oba zwierzęta? Gratulujemy idealnego połączenia. Łączysz w sobie cechy optymisty i realisty. Masz pozytywne nastawienie do świata, ale potrafisz też obiektywnie oceniać rzeczywistość i wyciągać wnioski. Jesteś otwartą osobą, łatwo zyskujesz sympatię innych, którzy cenią nie tylko Twoją pogodę ducha, ale także twój zdrowy rozsądek. Żyjesz w ciągłej harmonii ze światem.

Jak podobają się wam tego typu psychotesty.