Home Kategorie Ludzie Siostra Anny Przybylskiej pokazała niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcie. Ale radosna!

Siostra Anny Przybylskiej pokazała niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcie. Ale radosna!

Siostra Anny Przybylskiej pokazała niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcie. Ale radosna!

W poniedziałek 5 października minie sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Ukochana przez widzów aktorka odeszła po długiej walce z nowotworem trzustki. Ta przegrana walka zasmuciła Polaków.

Dzień przed smutną rocznicą jej siostra, Agnieszka Kubera, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wcześniej nie było pokazywane. Co napisała pod tą fotografią?

Anna Przybylska zawsze podkreślała, że największą wartością w życiu jest kochająca rodzina. Stworzenie szczęśliwego domu było jednym z jej największych marzeń. Mimo tego że choroba odebrała ją bardzo szybko, to na szczęście Anna Przybylska zdążyła założyć rodzinę. Razem z Jarosławem Bieniukiem doczekała się narodzin trójki dzieci. W 2002 roku na świecie pojawiła się ich córka Oliwia, a cztery lata później synek Szymon.

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna próbował kopnąć psa, który spacerował po plaży. Szybko dostał to, na co zasłużył!

Przez kilkanaście ostatnich miesięcy życia, walczyła ona z ciężkim nowotworem trzustki. Anna Przybylska bardzo chciała żyć i dzielnie stawiała opór chorobie.

– “Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda” – mówiła w jednym ze swoich ostatnich wywiadów.

Niestety, 5 października 2014 roku media obiegła najgorsza informacja. Anna Przybylska przegrała niesprawiedliwą walkę z rakiem. Na pogrzebie, żegnały ją prawdziwe tłumy. Pomimo faktu, że mija już sześć lat odkąd odeszła, to na jej grobie, na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni, zawsze znajdują się świeże kwiaty i zapalone znicze. Wyjątkowo dużo będzie ich również teraz, w kolejną rocznicą śmieci.

View this post on Instagram

Wspomnienie jest formą spotkania 🖤 – Khalil Gibran

A post shared by Aga (@agulka2002) on

Czarno-biała fotografia pokazuje Anne Przybylską właśnie taką, jaką znaliśmy ją od zawsze. Szczęśliwa, pełna radości i chęci do życia młoda kobieta.

 

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
89,00 zł
99,00 zł
39 dni
do końca oferty!
Jazda luksusowym samochodem po wybranym torze wyścigowym od 89 zł z firmą Autoprezent.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz