Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin pokazała się w stroju kąpielowym. Czas dla niej jakby się zatrzymał.

Kinga Rusin pokazała się w stroju kąpielowym. Czas dla niej jakby się zatrzymał.

Kinga Rusin pokazała się w stroju kąpielowym. Czas dla niej jakby się zatrzymał.

Kinga Rusin wypoczywa na zagranicznym urlopie, skąd wysyła kolejne zachwycające fotki. Ostatnio zrobiła sobie prywatną sesję w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że zachwyca.

Rusin jakiś czas temu odeszła z redakcji “Dzień dobry TVN”, a jej wielbiciele ciągle czekają na informację o jej dalszych, zawodowych poczynaniach. Po niemal miesiącu przerwy Kinga Rusin dodała nowy post na Instagramie, którym tylko podsyciła atmosferę wśród swoich fanów.

Gwiazda TVN zdecydowała się na zagraniczny urlop. Nie zdradziła jednak, jaki kierunek obrała. Zapewniła jednak, że panuje tam cisza, spokój i co ważniejsze, jest słonecznie. Żeby podgrzać atmosferę, Kinga Rusin wrzuciła naprawdę ciekawe fotki.

– “Kolory dawno nie widziane. Uwielbiam ten kontrast błękitu i bieli. Widać?” – pisała do swoich fanów, którzy obsypali ją komplementami.

Kinga Rusin skończyła w tym roku 49 lat, ale nie brakuje opinii, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, kocha sporty ekstremalne, uprawia kitesurfing. Być może właśnie to jest jej przepis na wieczną młodość? Niezależnie od tego jaki on jest, trzeba przyznać, że Rusin wygląda naprawdę zjawiskowo.

 

 

Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
Kurs online: Rejestratorka-asystentka med. z MEN
89,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestratorka-asystentka medyczna z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz