Home Kategorie Ludzie Odważne zdjęcia z młodości. Żona Piotra Rubika pokazała swoje krągłości

Odważne zdjęcia z młodości. Żona Piotra Rubika pokazała swoje krągłości

Odważne zdjęcia z młodości. Żona Piotra Rubika pokazała swoje krągłości

Agata Rubik, żona Piotra Rubika, pokazała zdjęcie na Instagramie z lat młodości. Gwiazda zaskoczyła wszystkich. Zwłaszcza dlatego, że zdjęcia te są niezwykle odważne. Jest na co popatrzeć.

Agata Rubik jest żoną Piotra Rubika. Przy okazji należy do osób bardzo aktywnych w mediach społecznościowych. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z życia prywatnego i dzieli się nimi ze swoimi fanami. A zdecydowanie ma czym.

Tym razem pochwaliła się zdjęciem z młodości. Gwiazda w swoim najnowszym poście napisała: – “W związku z #sentymentalnasobota przeglądałam stare albumy i trafiłam na to zdjęcie. Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się ‘gołe tyłki‘” – napisała pod postem.

Agata Rubik przyznała, że kiedy robiono to zdjęcie była “młoda i niedoświadczona”.  – “Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę“-. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Tak twierdzi Agata Rubik.

View this post on Instagram

W związku z #sentymentalnasobota przeglądałam stare albumy i trafiłam na to zdjęcie. Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się „gole tyłki” 🙈🙈🙈 Jaka ja tutaj młodziutka i niedoświadczona! 😅 Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Daje mi to dużo radości, dodatkowo pozwala mi się rozwijać. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, żeby nagrywać dla Was „mówione” relacje. Z wieloma z Was mam wirtualny, regularny kontakt. Staram się być aktywna, pomocna, uczynna, empatyczna. Nie oczekuję tego samego w zamian, choć świat byłby piękny i cudowny, gdyby każdy podchodził do drugiego człowieka z szacunkiem i miłością. Jednak życie nie jest idealne, wiec powróćmy do tyłka. Pamiętajcie jedno- najważniejsze, żeby był twardy! 💪🏻😜 Wszystkiego dobrego Kochani!

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

– “Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, żeby nagrywać dla Was „mówione” relacje. Z wieloma z Was mam wirtualny, regularny kontakt. Staram się być aktywna, pomocna, uczynna, empatyczna. Nie oczekuję tego samego w zamian, choć świat byłby piękny i cudowny, gdyby każdy podchodził do drugiego człowieka z szacunkiem i miłością. Jednak życie nie jest idealne, wiec powróćmy do tyłka. Pamiętajcie jedno- najważniejsze, żeby był twardy! Wszystkiego dobrego Kochani!” – napisała.

 

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)
To może Cię zainteresować:  Jackowski pomógł odnaleźć ciało Piotra Woźniaka-Staraka? Słowa świadka temu zaprzeczają.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz