Home Kategorie Życie Uwięziły, rozebrały i pobiły księdza. Powód takiego zachowania jest zaskakujący

Uwięziły, rozebrały i pobiły księdza. Powód takiego zachowania jest zaskakujący

Uwięziły, rozebrały i pobiły księdza. Powód takiego zachowania jest zaskakujący

Kochanki dowiedziały się o sobie nawzajem, a następnie uwięziły i pobiły księdza – to nie jest zdanie opisujące w skrócie treść nowej książki sensacyjnej lecz prawdziwe wydarzenia.

Księża teoretycznie powinni żyć w celibacie jednak nie każdy sobie z tym radzi. Tak jak to widać na powyższym przykładzie, czasem pozwalają sobie na zbyt wiele. Tego osobnika nie ukarał jednak Bóg, zrobiły to jego własne kochanki.

Stało się to w kwietniu 2020 roku, ale sprawa ma początek kilka miesięcy wcześniej, kiedy w parafii pojawił się młody ksiądz, przeniesiony ze Słupska. Zaczął nawiązywać relacje z niektórymi kobietami, podobno bardzo bliskie. Zbyt bliskie jak na księdza.

To może Cię zainteresować:  Dzwoniła 200 razy, aby zarejestrować się do lekarza. Nie udało się jej.

Jedną z nich miała być nauczycielka, która rozstała się z mężem około roku temu. To był jej wybór, bo chciała ułożyć sobie życie z księdzem. Nie przewidziała, że proboszcz jest jak filmowy “Tulipan”. Nie tylko ona była jego ukochaną.

Zwabiła go na seks. Kapłan przyjechał, ale nie wiedział, że to zasadzka. W szafie ukryta była druga jego kochanka. Plan był diabelski. Zaczęła się akcja jak z filmu. Kto jak kto, ale ksiądz powinien wiedzieć, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później, prawda wychodzi na jaw. Ta lekcja okazała się być dla kapłana, niezwykle bolesna.

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
61
Ha ha
Ha ha
39
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz