Home Kategorie Życie W dniu ślubu pobił na śmierć swoją żonę.

W dniu ślubu pobił na śmierć swoją żonę.

W dniu ślubu pobił na śmierć swoją żonę.

Pan młody w dniu ślubu pobił na śmierć swoją żonę. Wszystko to odbyło się na oczach przerażonych gości. 33-latek dosłownie kilka dni wcześniej wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za morderstwo.

Stiepan był wcześniej skazany za morderstwo. 36-letnia Oksana poznała go gdy już był więzieniu. Wyrok jej nie przeszkadzał, a zeznań świadków wynika, że bardzo wierzyła, że może go zmienić na lepsze. Cóż, nie udało jej się to.

Skazany otrzymał przepustkę na swoje wesele, które odbywało się we wsi Prokudskoje w obwodzie nowosybirskim. Świadkowie twierdzą, że pan młody pił dużo alkoholu i zaczął się agresywnie zachowywać w stosunku do innych. Oskarżał swoją żonę, że ta zachowuje się nieprawidłowo.

To może Cię zainteresować:  Kobieta poprosiła internautów o pomoc w otwarciu tej szafki. Takich rad nikt się nie spodziewał!

– “Złapał ją za włosy, uderzył ją, wypchnął na ulicę, gdzie również dalej uderzał w różne części ciała i głowę. Później wrzucił ją do pobliskiego rowu“- zeznał jeden z uczestników wesela.

Śledczy z Rosyjskiego Komitetu Śledczego powiedział mediom, że postępowanie nadal trwa. 33-latek przyznał się do winy, ale podobno nie okazał żadnej skruchy. Jest głęboko zdegenerowany.

– “Bił ją przez długi czas na oczach świadków i uderzał jej najważniejsze organy – tułów i głowę. W trakcie śledztwa w pełni przyznał się do winy. Co do skruchy… nie mogę komentować. Osobiście nie wierzę, że okazał skruchę” – przekazał funkcjonariusz. Nie ma co oceniać kobiety i jej wyboru męża. Fakt jest taki, że zginęła w bezsensowny sposób z rąk brutala.

To może Cię zainteresować:  Umieścili kamerę w domu spokojnej starości. To, co uchwyciła łamie serce.

 

Podaruj gwiazdę lub zostań jej władcą
Podaruj gwiazdę lub zostań jej władcą
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
39 zł: gwiazda ze spersonalizowanym certyfikatem, fotoksiążką, Atlasem Świata i więcej z Starregister

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz