Home Kategorie Ludzie Była żona odpowiada Piotrowi Żyle. To nie jest żadna zazdrość

Była żona odpowiada Piotrowi Żyle. To nie jest żadna zazdrość

Była żona odpowiada Piotrowi Żyle. To nie jest żadna zazdrość

Wygląda na to, że urocza telenowela w postaci konfliktu między Piotrem Żyłą, a jego byłą małżonką będzie się jeszcze ciągnąć przez długi czas. A my będziemy jej świadkami.

Żyła skomentowała związek skoczka narciarskiego z nową partnerką, twierdząc, że “zazdrosna mogłaby być o Monicę Bellucci“. Cóż, wygląda na to, że byli partnerzy nie szczędzą sobie opryskliwości, no ale co zrobić.

Rozstanie Justyny i Piotra Żyły z pewnością nie byłoby tak medialnym tematem, gdyby nie publiczne pranie brudów przez byłą partnerkę skoczka narciarskiego. Od jakiegoś czasu media społecznościowe stały się miejscem docinek tych dwojga, którzy nie potrafią dać sobie spokoju.

To może Cię zainteresować:  Grabowski mocno skrytykował Justynę Żyłę w „TzG”. Wymyślił złośliwy wierszyk.

Nie jest już tajemnicą, że reprezentant Polski spotyka się z nową, młodszą od siebie partnerką. Marcelina Ziętek jest znana z serialu telewizyjnego, a na Instagramie zdołała już zgromadzić całkiem pokaźną liczbę fanów. Kilka dni temu na profilu 23-latki pojawiła się nawet fotografia, na której prezentuje się w sukni ślubnej. Wyjątkowy ubiór Ziętek to jednak tylko przygotowanie do roli. Chociaż fani sądzili inaczej.

Temat sporu byłych małżonków został tym razem ponownie podsycony przez Justynę Żyłę. Kobieta udostępniła fragment artykułu z jednego z portali plotkarskich. Zrzut z ekranu zniknął już z sieci, ale wśród bacznych obserwatorów nic nie ginie. Stwierdziła ona, że nie jest zazdrosna o “modeleczkę”, swojego byłego męża.

Choć kobieta sama powoli zaczyna układać sobie życie, widać, że cały czas żywi urazę do Piotra Żyły. Biorąc pod uwagę zadziorny charakter Justyny, wkrótce możemy liczyć na kolejny odcinek wirtualnej opery mydlanej. Z drugiej strony jednak czy to już nie robi się powoli, nudne? Czas pokaże.

To może Cię zainteresować:  Justyna Kowalczyk bierze ślub. Tak szczęśliwej dawno jej nie widzieliśmy.

 

 

 

Bilet do wrocławskiego ZOO
Bilet do wrocławskiego ZOO
51,00 zł
55,00 zł
152 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do ZOO Wrocław za 51 zł (zamiast 55 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz