Home Kategorie Ludzie Modelka z Instagrama zniszczyła rzeźbę w Dolinie Szwajcarskiej. Prokurator domaga się wysokiej kary

Modelka z Instagrama zniszczyła rzeźbę w Dolinie Szwajcarskiej. Prokurator domaga się wysokiej kary

Modelka z Instagrama zniszczyła rzeźbę w Dolinie Szwajcarskiej. Prokurator domaga się wysokiej kary

We wtorek zakończył się proces modelki Julii S,. która w zeszłym roku zniszczyła figurkę amorka w Dolinie Szwajcarskiej w Warszawie. Prokurator nie zamierza odpuścić dziewczynie.

Domaga się on 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz wpłaty 2 tys. zł na rzecz ochrony zabytków.  maju zeszłego roku w internecie pojawiło się nagranie, na którym młoda kobieta uderza młotkiem głowę “Chłopca z żółwiem” – jednej z rzeźb w Dolinie Szwajcarskiej w Warszawie. W wyniku uderzeń zabytkowa figurka straciła nos.

Zawiadomionym przez internautów policjantom udało się ustalić, kim jest występująca na nagraniu kobieta. Okazało się, że to Julia S., modelka i aktorka, która zagrała nawet w reklamie jednego z banków. Pierwszą karą dla niej było to, że po jej wyczynie, reklamę zdjęto z anteny. Jednak to nie wszystko.

To może Cię zainteresować:  Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej ucierpiał mały Henio.

W lutym w sądzie przeczytano akt oskarżenia przeciwko S. Oskarżona przyznała się do winy i wyraziła skruchę, na co w trakcie procesu zwracał uwagę jej prawnik. S. Zeznała też, że w momencie popełniania przestępstwa była pod wpływem alkoholu.

Podczas wtorkowej rozprawy prokurator zażądał dla S. kary 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz obowiązku wpłaty 2 tys. zł na rzecz funduszu ochrony zabytków. Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście ma ogłosić wyrok we wtorek 12 października.

To może Cię zainteresować:  Katarzyna Dowbor podjęła decyzję. Pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki.

 

Groupony na menu cukierni
Groupony na menu cukierni
13,99 zł
20,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Ciasta, torty, gofry, kanapki: 13,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej na menu w Cukiermanii – Słodko i Zdrowo (-30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz