Home Kategorie Życie Protest rolników. Zablokowane drogi, gnojowica u posła

Protest rolników. Zablokowane drogi, gnojowica u posła

Protest rolników. Zablokowane drogi, gnojowica u posła

– “Poseł Bartosz Kownacki będzie musiał przewietrzyć biuro” – poinformował na Twitterze portal Świat rolnika i opublikował zdjęcie taczki i beczki z gnojowicą przed biurem posła PiS.

– “Pod biurem poselskim w Janowcu Wielkopolskim stanęła taczka z gnojem i beczka z gnojowicą. To wyraz protestu przeciwko #5dlazwierzat. Dziś w całym kraju zapowiedziano ponad 100 blokad dróg” – napisał na Twitterze Agro Profil Magazyn Rolniczy.

Relacja z działań rolników jest bardzo obszerna. Jest to protest przeciwko nowej ustawie, którą jest tak zwana piątka dla zwierząt. Jej celem jest ograniczenie cierpienia zwierząt hodowlanych etc. Rolnicy twierdzą, że tego typu ustawa, godzi w ich interesy.

To może Cię zainteresować:  Tysiące osób na ulicach. Krzyki, sparaliżowane miasto, obecność policji. Znowu musimy sobie z tym poradzić

3 października rolnicy ponownie mają się zjawić w Warszawie, na placu Trzech Krzyży, gdzie będą apelować do senatorów o podjęcie “mądrych decyzji dla polskich rolników”. W Senacie procedowana jest nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt.

 

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz