Home Kategorie Ludzie Dagmara Kazimierska o pobycie w więzieniu. “Siedziałam na płaczu”

Dagmara Kazimierska o pobycie w więzieniu. “Siedziałam na płaczu”

Dagmara Kazimierska o pobycie w więzieniu. “Siedziałam na płaczu”

Dagmara Kaźmierska doskonale znana z programu “Królowe życia” była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała ona o swojej kryminalnej przeszłości oraz o pobycie w więzieniu.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek i osobowości telewizyjnych, choć z pewnością nie wszyscy chętnie widzą ją na świeczniku krajowego show-biznesu. Ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality show “Królowe życia”, którego jest największą gwiazdą. Jej postać jest niezwykle kontrowersyjna.

Uwielbiana przez wielu widzów gwiazda nie zawsze utrzymywała się z pracy na telewizyjnej antenie. W latach 2005-2009 gwiazda “Królowych życia” prowadziła agencję towarzyską, a jak się okazało, nie była to działalność zgodna z prawem. W 2009 roku została zatrzymana i na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana za działanie w organizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji.  W więzieniu spędziła 14 miesięcy, a ludzie o czymś takim nie zapominają.

To może Cię zainteresować:  Królowa Życia pozuje z młodszym przystojniakiem. „Nowy narzeczony? Wyglądacie bosko!”

Dagmara Kaźmierska była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny dziennikarz nie byłby sobą, gdyby nie poruszył trudnych tematów. W przypadku Kaźmierskiej była nim kryminalna przeszłość. Nawiązał do oskarżenia o handel ludźmi. O dziwo Kaźmierska odpowiadała szczerze.

– “Jak się handluje ludźmi?” – dociekał Kuba.

– “Nie wiem, bo nigdy nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handlu żywym towarem zostałam uniewinniona” – zripostowała celebrytka.

– “Ja nie siedziałam na wk**wie. Ja siedziałam na płaczu. Była bardzo duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że teraz nawet jakbym miała zarobić miliony dolarów, to nigdy już bym nic nie zrobiła, żeby nie trafić znowu do kryminału” – stwierdziła Dagmara. Cały wywiad z nią obejrzycie oczywiście na stacji TVN w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz