Home Kategorie Poruszające Zgwałcił ją i zabił. Jej krzyki oraz śmierć zostały nagrane.

Zgwałcił ją i zabił. Jej krzyki oraz śmierć zostały nagrane.

Zgwałcił ją i zabił. Jej krzyki oraz śmierć zostały nagrane.

Porażająca zbrodnia w USA – młoda kobieta została prawdopodobnie zgwałcona i zamordowana. Kamery nie uchwyciły obrazu, ale za to zachował się dźwięk. To smutne świadectwo jej śmierci.

Nazywała się Kaitlyn Barron. Pochodziła z San Antonio w Teksasie i miała tylko 23 lata. 27 września około 4:30 nad ranem widziano ją po raz ostatni. Szła w kierunku parkingu w Salt Lake City (stan Utah). Za nią podążał mężczyzna niosący deskorolkę. Za moment znikają z pola widzenia. To ostatni raz kiedy widziano ją żywą.

– “Proszę, nie rób mi krzywdy! Błagam, nie gwałć mnie!” – tak błagała swojego oprawcę o życie i o to, by zostawił ją w spokoju. Nie zostawił. Krzyki trwają tylko chwilę, ale są przeszywające. Dziennikarze “The Salt Lake Tribune” przesłuchali taśmy do końca i donoszą, że są tam jeszcze inne dźwięki: jak np. uderzenia. Prawdopodobnie kamieniem o głowę dziewczyny. Nagranie jest tak szokujące, że nie zostało udostępnione.

To może Cię zainteresować:  Zatrzymano marynarza-zabójcę. Rozkochiwał, mordował, a później przejmował majątki ofiar.

Oprawca – czyli mężczyzna, który niósł deskorolkę – był widziany, gdy opuszczał teren parkingu chwilę po 5 rano. Potwierdza to nagranie z monitoringu. Kolejne wskazały, dokąd się udał – jego celem był ośrodek dla bezdomnych Men’s Homeless Resource Center. Został aresztowany.

Jego personalia podano do wiadomości publicznej – Jovanie Silva usłyszał zarzut morderstwa. Obecnie przebywa w więzieniu hrabstwa Salt Lake bez możliwości wyjścia za kaucją. Nie wiadomo, czy ma adwokata. Dowiadujemy się za to, że odmówił składania zeznań. Nie jest jasne, czy znał Kaitlyn Barron. Tak czy inaczej za tak brutalną zbrodnie w więzieniu może spędzić nawet całe swoje życie.

To może Cię zainteresować:  Gdy dowiesz się jakie zajęcie ma ten bezdomny starzec, nigdy tego nie zapomnisz!

 

 

Zimowy rytuał na ciało
Zimowy rytuał na ciało
59,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany zimowy rytuał na ciało z masażem szklanymi kulami i więcej od 59,99 zł w salonie Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz