Home Kategorie Poruszające Pogrzeb dwunastoletniego Kamila, który został zagryziony przez pitbulla. Wstrząsające słowa o ubraniu do trumny.

Pogrzeb dwunastoletniego Kamila, który został zagryziony przez pitbulla. Wstrząsające słowa o ubraniu do trumny.

Pogrzeb dwunastoletniego Kamila, który został zagryziony przez pitbulla. Wstrząsające słowa o ubraniu do trumny.

Przemyśl pożegnał 12-letniego Kamila T. Wczoraj (7.10.2020) odbył się pogrzeb chłopca. Nastolatek został rozszarpany przez agresywnego pitbulla w mieszkaniu swojego kolegi.

Tłumy ludzi przyszły pożegnać go i odprowadzić w tej ostatniej drodze. Zmarł zbyt wcześnie i zbyt tragicznie, miał przed sobą całe życie, twierdzili zgodnie uczestnicy tej ceremonii.

Pogrzeb 12-letniego Kamila z Przemyśla. Chłopiec zmarł 1 października, po tym, jak agresywny pitbull rzucił się na niego i dosłownie niemal zagryzł w mieszkaniu kolegi. Chłopcy byli tam sami, gdy zaatakowały ich rozwścieczone psy. Poważnie ranny Kamil trafił do szpitala w Katowicach, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Mimo że walczyli ze wszystkich sił o życie i zdrowie chłopca.

To może Cię zainteresować:  Włożyła świnkę morską do mikrofalówki i ją włączyła. Nagranie wrzuciła do sieci.

O godz. 11.00 w przemyskim kościele św. Józefa (Księża Salezjanie) rozpoczęła się msza pogrzebowa, po której ciało 12-letniego Kamila zostało pochowane na cmentarzu Zasanie.

Przypomnijmy, do tragedii doszło kilka dni temu w Przemyślu. Kamil poszedł do mieszkania Szymka, bo chciało mu się pić. W mieszkaniu kolegi nie było nikogo z dorosłych, za to dwa przerażające psy. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował i ciężko ranił Kamila. Kolega próbował bronić Kamila, ale sam również został ranny.

To może Cię zainteresować:  Pierwsze i ostatnie w życiu pupili fotografie, które złamią ci serce

Grób 12-letniego Kamila utonął w białych kwiatach. Nastolatek został pochowany na cmentarzu Zasanie. Wcześniej tłum ludzi: rodzina, znajomi, szkolni koledzy i przyjaciele, nauczyciele oraz ludzie, którzy o tragedii chłopca i jego rodziny dowiedzieli się z mediów, uczestniczyli we wzruszającej mszy żałobnej w kościele św. Józefa. Kwiatów było tyle, że nie dało się ich zmieścić przy miejscu pochówku chłopca.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz