Home Kategorie Ludzie Syn Jacka Kurskiego oskarżony o molestowanie. Prokuratura nie ma zamiaru wszczynać śledztwa.

Syn Jacka Kurskiego oskarżony o molestowanie. Prokuratura nie ma zamiaru wszczynać śledztwa.

Syn Jacka Kurskiego oskarżony o molestowanie. Prokuratura nie ma zamiaru wszczynać śledztwa.

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku nie zamierza wznowić umorzonego wcześniej śledztwa w sprawie Zdzisława Kurskiego, który jest oskarżany przez Magdalenę Nowakowską o molestowanie i wielokrotne gwałty.

W ocenie śledczych “nie powstały okoliczności, które mogłyby doprowadzić do odmiennych ocen materiału dowodowego (…) od tych zawartych w treści prawomocnie umorzonego śledztwa“.

Jego wznowienia chciała Magdalena Nowakowska, która w lipcu br. złożyła stosowne zawiadomienie w prokuraturze. – “Niniejszym zawiadamiam, że w latach 2009-2012 zostałam wielokrotnie zgwałcona przez Zdzisława Antoniego Kurskiego” – napisała w złożonym przez siebie piśmie.

To może Cię zainteresować:  „Chcę się tarzać, aportować...”. 21-latka rzuciła pracą, aby udawać psa i... zarabia krocie.

Sprawę Magdaleny Nowakowskiej jako pierwsza opisała “Gazeta Wyborcza”, która opublikowała obszerne fragmenty zeznań dziewczyny. Opowiada w nich o wielu godzinach spędzanych w dziecięcych latach ze Zdzisławem Kurskim i molestowaniu,do którego rzekomo miało dochodzić w leśniczówce.

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku po publikacji “GW” wydała oświadczenie w którym przekonywała, że decyzję o umorzeniu śledztwa w sprawie rzekomego molestowania podjęto po opinii biegłych, a nie ze względu na “jakiekolwiek ingerencje”. Jacek kurski tłumaczył także, że nigdy nie próbował wpływać na wyniki śledztwa.

Kurs online: Stylizacja ubioru
Kurs online: Stylizacja ubioru
9,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Stylizacja ubioru za 9 zł z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz