Home Kategorie Życie Kolbuszowa! Skandal w szpitalu, lekarz odmówił przyjęcia pacjenta

Kolbuszowa! Skandal w szpitalu, lekarz odmówił przyjęcia pacjenta

Kolbuszowa! Skandal w szpitalu, lekarz odmówił przyjęcia pacjenta

W Szpitalu Powiatowym w Kolbuszowej doszło do sytuacji, która nigdy nie powinna się zdarzyć. Jeden z lekarzy na Izbie Przyjęć odmówił udzielenia pomocy pacjentowi w stanie ciężkim z dusznościami.

Zmienił zdanie dopiero po interwencji policji i prokuratora. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Mieszkańca Brzostowej Góry przywiozła karetka z Nowej Dęby. Lekarz internista odmówił jednak przyjęcia pacjenta. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, medyk tłumaczył, że nie pracuje na izbie przyjęć i nie zamierza nikogo przyjmować.

Po dwóch godzinach w szpitalu zjawiła się policja. Mundurowym towarzyszył prokurator. Dopiero wtedy lekarz łaskawie zbadał chorego. Nie wiemy, w jakim obecnie stanie jest pacjent i czy zdarzenie miało wpływ na jego zdrowie. Wiadomo, że już wtedy był w bardzo ciężkim stanie, miał duszności.

– “Generalnie od dłuższego czasu są u nas problemy z przyjęciami pacjentów, ale czegoś takiego, żeby lekarz odmówił udzielenia pomocy choremu, jeszcze tutaj nie było” – powiedział jeden z pacjentów. Lekarzowi za odmowę udzielenia pomocy grozi wysoka kara.

To może Cię zainteresować:  Ten jeden szybki ruch może uratować malucha przed zadławieniem. Wszyscy powinni go znać!

 

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w Studiu Modelowania i Urody Sylwetka Atelier

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz