Home Kategorie Ludzie Słowa Patrycji Markowskiej w “Top Model” uraziły fanów. Zarzucili jej seksizm

Słowa Patrycji Markowskiej w “Top Model” uraziły fanów. Zarzucili jej seksizm

Słowa Patrycji Markowskiej w “Top Model” uraziły fanów. Zarzucili jej seksizm

Za nami kolejny odcinek “Top Model”, w który zakończył się burzliwą dyskusją w sieci. Gościem specjalnym była Patrycja Markowska, która pomagała uczestnikom podczas sesji zdjęciowej.

Markowska zawsze była znana z ciętego języka, jednak to co powiedziała do jednego z uczestników, zaszokowało wszystkich. Znana z bezpośredniości artystka skomentowała efekt pracy jednego z uczestników. – “Bardziej bym cię adoptowała niż bzy***ła” – rzuciła. Widzowie nie są zadowoleni z takich komentarzy.

Program “Top Model” ruszył z dziewiątą już edycją, podczas której o tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela rywalizują aspirujący do pracy w branży uczestnicy. Reality show bezsprzecznie wzbudza nieustające emocje. Te w ostatnim odcinku wywołała Patrycja Markowska, która towarzyszyła uczestnikom i oceniała ich.

To może Cię zainteresować:  Paweł Królikowski nie żyje. „Zmarł dziś nad ranem”.

Uwagę wokalistki przykuł Ernest, który jest także jednym z faworytów jurorów. Aspirujący model świetnie wychodzi na zdjęciach, jest przystojny, czym wyróżnia się podczas powierzonych mu zadań. Ogólnie to pupilek jurorów oraz widzów.

– “Ty masz taki dar, jak głos dostała Tina Turner albo Adele, że po prostu wychodzisz na zdjęciach jak facet. Jak się z Tobą rozmawia, to wiesz, bardziej bym cię adoptowała niż bzy***ła” – powiedziała gwiazda do Ernesta podczas oceny jego zdjęcia. Fani są oburzeni.

Patrycja Markowska

Słowa te zaskoczyły również samego Ernesta, który pozwolił sobie jedynie na nerwowy uśmiech. Widzowie zareagowali bardzo nerwowo.

– “Bardzo nie na miejscu są te komentarze jurorów w stronę uczestników, a także gości. Komentowanie piersi uczestniczek czy dotykanie po ciele bez zapytania jest poniżej granic. Wczorajszy komentarz pani Patrycji pokazuje, jak ten program niewiele jest wart” – powiedział jeden z wzburzonych widzów.

Pole dance: 4 lub 8 zajęć
Pole dance: 4 lub 8 zajęć
69,99 zł
140,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Pole dance: 4 zajęcia dla 1 osoby za 69,99 zł i więcej opcji w Akademii Pole Dance w Bydgoszczy (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz