Home Kategorie Film To jest “Laska” z filmu “Chłopaki nie Płaczą”. Poznalibyście go teraz?

To jest “Laska” z filmu “Chłopaki nie Płaczą”. Poznalibyście go teraz?

To jest “Laska” z filmu “Chłopaki nie Płaczą”. Poznalibyście go teraz?

Pamiętacie kultowe polskie komedie z początku XXI wieku? “Chłopaki nie płaczą” czy “Poranek kojota” kojarzy chyba każdy, a cytaty bohaterów przeszły do historii.

Tak samo zresztą jak niezwykle barwne postacie, które pojawiły się w tych serialach. Przykładem jest chociażby legendarna postać Laski z filmu “Chłopaki nie Płaczą”

Laska, czyli Tomasz Bajer wcale nie marzył o aktorstwie. Jego wkroczenie do świata filmu było dziełem przypadku. 21-latka, ucznia poznańskiego liceum dostrzegł Olaf Lubaszenko i uznał, że będzie on idealny do roli Laski w reżyserowanym przez niego filmie “Chłopaki nie płaczą”. Było to spowodowane w głównej mierze, specyficznym stylem bycia Tomasza Bajera.

To może Cię zainteresować:  Bożena Dykiel obchodzi dzisiaj urodziny. Nie uwierzycie ile ma lat.

W filmie “Chłopaki nie płaczą” Bajer wykreował niezapomnianą postać. Jego Laska był wyluzowany, rozluźniony, wiecznie pod wpływem substancji psychoaktywnych. Bohater filmu stał się ulubieńcem młodzieży. Po sukcesie filmu “Chłopaki nie płaczą” Tomasz Bajer zagrał w kolejnej kultowej produkcji – “Poranku kojota”. Później przyszła pora na epizodyczne role w serialach “Na Wspólnej” oraz “Kosmici”. W 2011 roku wyjechał on do Australii gdzie mieszkał do 2015.

Przez kolejne cztery lata Bajer nie pojawiał się w mediach. Do czasu, aż w 2015 roku Wojtek Gola z Warsaw Shore udostępnił na Instagramie zdjęcie z popularnym Laską. Kultowy bohater wyraźnie schudł i wydoroślał. I nic dziwnego, bo miał wtedy już 36 lat!

To może Cię zainteresować:  Poruszający apel matki 14-letniej Anaid. Ma żal do celebrytów, że nie mówią prawdy o Zatoce Sztuki.

Jak natomiast wygląda Tomasz Bajer po 40?

Dziś Tomasz Bajer jest już po czterdziestce i nie zapowiada się, żeby miał wrócić na świeczniki.

Film “Chłopaki nie płaczą” wszedł na ekrany kin 25 lutego 2000 roku i od razu stał się hitem. Oprócz Tomasza Bajera, wystąpili w nim gwiazdy polskiego kina tacy jak na przykład Cezary Pazura.

Upiększający pakiet Day Spa
Upiększający pakiet Day Spa
89,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Day Spa za 89,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz