Home Kategorie Ludzie Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni. Odmłodniała o dekadę

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni. Odmłodniała o dekadę

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni. Odmłodniała o dekadę

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę i zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem. Jak obecnie prezentuje się żona Aleksandra Kwaśniewskiego?

Jolanta Kwaśniewska, to według badań opinii publicznej, ulubiona pierwsza dama polskiego społeczeństwa. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego dała się poznać, jako wzór elegancji i kobiecości, oraz szyku na salonach.

Nic więc dziwnego, że gdy Kwaśniewscy wycofali się z polityki, była pierwsza dama została zasypana propozycjami medialnymi. Jolanta Kwaśniewska przez kilka lat prowadziła na TVN Style między innymi “Lekcję stylu”, a dla wielu kobiet do tej pory jest wzorem do naśladowania.

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem programu “Tu i teraz”, który prowadziła Kayah. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaskoczyła słuchaczy nowym wyglądem. Okazało się, że była pierwsza dama zmieniła fryzurę. Na jaką? Sprawdźcie sami.

View this post on Instagram

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. 🥰 A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową – Jolantę Kwaśniewską – której porozumienie bez barier nie jest obce. ❤️❤️ Zapraszamy już od 18:00. @meloradio @fundacjaporozumieniebezbarier #jolantakwasniewska #audycja #rozmowa #tuiteraz #muzyka #najprzyjemniejszamuzyka #meloradio

A post shared by Kayah (@kayah_official) on

Trzeba przyznać, że fani byli zachwyceni wyglądem Jolanty Kwaśniewskiej. Co zresztą ochoczo wyrażali w komentarzach:

– “Muszę przyznać, że pani prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę! Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu” – tak brzmiał jeden z licznych, pozytywnych komentarzy. Trzeba przyznać, że to prawda, Jolanta Kwaśniewska nadal prezentuje się świetnie.

 

 

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni
To może Cię zainteresować:  Słowa Patrycji Markowskiej w "Top Model" uraziły fanów. Zarzucili jej seksizm

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz