Home Kategorie Ludzie Dawid Woliński niefortunnie przerobił zdjęcie ze ślubu Przetakiewicz. To się nazywa wpadka!

Dawid Woliński niefortunnie przerobił zdjęcie ze ślubu Przetakiewicz. To się nazywa wpadka!

Dawid Woliński niefortunnie przerobił zdjęcie ze ślubu Przetakiewicz. To się nazywa wpadka!

Dawid Woliński pochwalił się kilkoma zdjeciami z wesela Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Nie obyło się bez mocnej wpadki, którą szeroko komentują internauci.

Nic tak nie interesuje internautów, jak wpadki gwiazd. Ostatnimi czasy nasi rodzimi celebryci najczęściej strzelają gafy przy publikowaniu zdjęć na Instagramie, a to za sprawą ich niekoniecznie najlepszych umiejętności przy przerabianiu zdjęć. Kto by się tego jednak spodziewał po Dawidzie Wolińskim, jurorze z Top Model?

Niespełna tydzień temu w Grecji odbyło się huczne wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Na uroczystości pojawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele, a także nieco gwiazd m.in. Kayah czy właśnie Dawid Woliński. Juror “Top Model” relacjonował ślub znanej koleżanki, więc nic dziwnego, że pochwalił się również fotką z panną i panem młodymi. Tylko, że może nie powinien był tego robić.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Kożuchowska po rozstaniu uciekła do Portugalii i wzięła ślub z Dawidem Wolińskim. Co za historia.

– “Wspaniała celebracja miłości i wzajemnego wsparcia. Wszystko jak z baśni – pisał podekscytowany na Instagramie” – pisał podekscytowany na Instagramie. No więc jaki jest problem ze zdjęciem? Spójrzcie sami:

Na zdjęciu widzimy Wolińskiego w towarzystwie Joanny i Rinke. Wszyscy pozują na tle basenu, za którym stoją kolumny i to właśnie one kradną całą uwagę, są bowiem bardzo wygięte. Nie tylko jednak one. Zmianę widać również w ramieniu Joanny Przetakiewicz. No cóż, ta przeróbka zdjęcia wybitnie nie wyszła.

To może Cię zainteresować:  Marta Manowska dodała zdjęcie z wanny pełnej płatków róż. Nie wszystkim się to spodobało.

 

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w Studiu Modelowania i Urody Sylwetka Atelier

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz