Home Kategorie Poruszające Opiekun żegna się z ciężko chorą kotką. Wideo, które zapamiętacie i wywoła u was łzy

Opiekun żegna się z ciężko chorą kotką. Wideo, które zapamiętacie i wywoła u was łzy

Opiekun żegna się z ciężko chorą kotką. Wideo, które zapamiętacie i wywoła u was łzy

Opiekun zwierzaka zawsze musi liczyć się z tym, że w pewnym momencie będzie musiał podjąć ciężką decyzję i pozwolić mu odejść z godnością. Każdy właściciel to rozumie, co nie znaczy, że jest to łatwe.

Niestety w niektórych wypadkach przychodzi ona przedwcześnie i jest powodem ogromnego bólu, z którym nie tak łatwo się pogodzić. Właśnie taki los spotkał opiekuna poważnie chorej kotki, z którą musiał się pożegnać na zawsze.

Opiekun kotki zdawał sobie sprawę z tego, że jego zwierzak jest ciężko chory i każdy dzień wiąże się dla niej z niewyobrażalnym cierpieniem. Podjął więc decyzję o uśpieniu nieuleczalnie chorego pupila, która złamała jego serce. W tamtej sytuacji to było jedyne, co mógł dla niej zrobić, aby oszczędzić jej bólu. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że decyzja, którą musiał podjąć należała do łatwych.

To może Cię zainteresować:  4-letnia dziewczynka bardzo chce zaśpiewać swój ulubiony świąteczny utwór. Tylko poczekaj na moment, gdy otwiera usta.

Bardzo trudno jest bowiem pogodzić się z odejściem przyjaciela, zwłaszcza jeżeli był on z nami przez 13 lat. Z drugiej strony jednak, musimy pamiętać, że często jest to zdecydowanie najlepsza decyzja. Zarówno dla zwierzęcia jak i dla nas. Nie będzie ono cierpieć, a my razem z nim.

Eutanazja jest niestety jedynym wyjściem dla właścicieli nieuleczalnie chorych zwierząt. Decyzję podejmuje się jedynie w określonych wypadkach, gdy szanse na uratowanie zwierzęcia są bliskie zeru. Wpływ na nią mają jedynie weterynarz i opiekun. By przeprowadzić zabieg musi zostać spełniony szereg warunków. Uśpienie zwierzęcia musi stanowić jedyny sposób na ulżenie mu w cierpieniach, gdy wyczerpano wszystkie inne metody i zgodnie z obecnym stanem wiedzy medycznej, nie ma szans na powrót do zdrowia. Podejmując ją powinniśmy mieć na względzie jedynie jego dobro.

To może Cię zainteresować:  Wyznanie matki zabitej 16-letniej Kornelii. Ma żal nie tylko do zabójców.

Faktem jest, że nie chcemy rozstawać się z przyjacielem, ale czasem zwyczajnie jest to konieczne. Ponieważ każdy kolejny dzień dla takiego zwierzęcia, byłby tylko okupiony bólem i cierpieniem, a tego na pewno wolelibyśmy uniknąć, prawda?

Widoczny na nagraniu Steven nie mógł dłużej powstrzymywać łez. Postanowił towarzyszyć kotu w jego ostatniej podróży za tęczowy most. Weterynarz zawsze dba o to, by zwierzę odeszło w komfortowych warunkach. Pozwala na to, aby właściciel pozostał z nim do samego końca. Łzy w tym przypadku, to jednak normalna rzecz. Obejrzycie wideo, gwarantujemy, że będziecie płakać.

 

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz