Home Kategorie Poruszające Bachory wlewają truciznę do butelki z wodą dziewczynki, gdy jest w toalecie – wypija ją nieświadomie i zaczyna wymiotować

Bachory wlewają truciznę do butelki z wodą dziewczynki, gdy jest w toalecie – wypija ją nieświadomie i zaczyna wymiotować

Wiele osób, gdy wspomina szkolne lata, przypomina sobie dni wypełnione przyjaciółmi i śmiechem. Dla wielu jednak, szkoła była prawdziwym koszmarem, o którym woleliby zapomnieć.

To, co dzieje się, gdy jesteśmy dziećmi, zostawia w nas ślad do końca życia. W przypadku przeżycia okropnych doświadczeń, prześladuje nas tzw. trauma.  Tak też jest w przypadku pewnej dziewczynki z Hamburga w Niemczech, o której doświadczeniach informował  magazyn Focus.

14-letnia dziewczynka, której nazwiska nie podano w mediach, chodzi do liceum Niendorfa w niemieckim Elmsbüttel w Hamburgu. Według tego co podało Focus, dziewczynkę prześladowano od kilku lat. Jednakże to ostatnie wydarzenie doprowadziło do tego, że w sprawę zamieszała się policja.

Wszystko zaczęło się, kiedy dziewczynka wyszła z sali komputerowej do toalety. Tego, co dokładnie wydarzyło się w klasie podczas jej nieobecności, jak na razie nie udało się potwierdzi. Jedno jest jednak pewne, gdy napiła się ze swojej butelki, to okazało się to być katastrofalne w skutkach.

To może Cię zainteresować:  Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej niedaleko Wolsztyna. Nagranie trafił do sieci. Sprawę bada prokuratura.

– “Natychmiast poczułam posmak środka dezynfekującego w ustach” – powiedziała dziewczynka.

Chwilę później dziewczynka poczuła się tak źle, że zwymiotowała. Następnego dnia jej matka stwierdziła, że ​​należy iść do lekarza, ponieważ zauważyła, że coś jest nie tak.

Sprawą zajęła się policja, by zbadać, czy doszło do otrucia. Organizm dziewczynki silnie zareagował na to, co wypiła.

Według niemieckich mediów wszystko wskazuje na to, że koledzy z klasy zatruli butelkę z napojem. Znaleziono w niej zawartość takiej substancji, która jak informował Bild “może spowodować poważne obrażenia”. Nie podano jednak dokładnie co było w butelce. Zastanawiające jest jednak to, jak głupim trzeba być, żeby wpaść na tak chory pomysł? To mogło skończyć się tragedią.

To może Cię zainteresować:  Ten krótki film sprawił, że się uśmiechnąłem, jednak później się załamałem. Poczekaj aż zobaczysz zakończenie.

Dziewczynka o, której mowa była prześladowana od kilku lat. Po tym zdarzeniu chce opuścić szkołę Niendorfa i przenieść się do innej, na razie jeszcze nie zdecydowała jakiej. Nie zmienia to jednak faktu, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla niej. A co do klasowych chuliganów, powinni dostać to na co zasługują.

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz