Home Kategorie Ludzie Zenek Martyniuk rozwiedzie się z żoną? Sąsiedzi alarmują, że w ich domu dochodzi do strasznych awantur

Zenek Martyniuk rozwiedzie się z żoną? Sąsiedzi alarmują, że w ich domu dochodzi do strasznych awantur

Zenek Martyniuk rozwiedzie się z żoną? Sąsiedzi alarmują, że w ich domu dochodzi do strasznych awantur

Sąsiedzi alarmują, że Zenek Martyniuk na potęgę kłóci się ze swoją żoną Danutą. Twierdzą, że koszmarne awantury w ich domu mogą nawet zaważyć na ich dalszym małżeństwie. Czy to prawda?

Zenek Martyniuk powszechnie uważany jest za raczej spokojną i ugodową osobę. Tym bardziej zaskakujące wydają się być doniesienia sąsiadów. W domu ma dochodzić do karczemnych awantur pomiędzy Zenkiem, a jego żoną. Ciekawe o co chodzi.

Osoba z otoczenia rodziny Zenka Martyniuka zdradza, że przyczyną takiego stanu rzeczy są… wybryki ich ukochanego jedynaka Daniela. Danuta twardo stoi po stronie syna, Zenek jest już jednak wykończony i nie zgadza się z postawą i poczynaniami żony. Ma racje bo jego syn przesadza.

To może Cię zainteresować:  Po wyjściu z basenu chłopiec zaczyna strasznie krzyczeć. Mama jest przerażona, kiedy zdejmuje mu kąpielówki.

– “Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką” –  ujawniła bliska rodzinie Martyniuków osoba w rozmowie z Plotkiem.

Wielu jest zdania, że odcięcie bezrobotnego Daniela od pieniędzy bogatych rodziców, zdecydowanie by go utemperowało. Jak zdradziła jednak osoba z otoczenia rodziny, Martyniukowie próbowali już niegdyś tego sposobu. Jednak zmienili zdanie.

To może Cię zainteresować:  Syn Zenka Martyniuka w okropny sposób obraził swoją byłą żonę. Jego zachowanie to cios poniżej pasa.

To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę” – stwierdził informator. Coś w tym jest

 

Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
59,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Manager Marketingu i Reklamy w Sieci z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz