Home Kategorie Poruszające Rosja. Przez pół roku przetrzymywała niemowlę w szafie. Dziecko ledwo przeżyło.

Rosja. Przez pół roku przetrzymywała niemowlę w szafie. Dziecko ledwo przeżyło.

Rosja. Przez pół roku przetrzymywała niemowlę w szafie. Dziecko ledwo przeżyło.

37-letnia mieszkanka Karpińska przez pół roku znęcała się nad swoją nowo narodzoną córką. Jak poinformowała agencja RIA Novosti, kobieta niemal nie karmiła dziecka i trzymała je zamknięte w szafie.

Zawinięte w koc dziecko znalazła znajoma para, którą 37-letnia Julia zaprosiła na kolację. W pewnym momencie goście usłyszeli dźwięki podobne do płaczu, dochodzące z szafy.

Znajoma kobiety zabrała dziecko z mieszkania. Niemowlę trafiło na OIOM. Półroczna dziewczynka ważyła nieco ponad 3 kg i zdiagnozowano u niej dystrofię, do której doszło wskutek głodzenia.

To może Cię zainteresować:  3-latek zmarł po tym, jak został zgwałcony. Jego 10-miesięczna siostra walczy o życie. Matka oskarża ojczyma.

Do matki wezwano policję. Jak podaje RIA Novosti, usłyszała zarzuty torturowania dziecka i niewypełniania obowiązków wychowawczych. Śledczy podejrzewają depresję poporodową. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie zostanie przebadana.

37-latka jest matką jeszcze dwójki dzieci. Ma 3-letnią córkę i 13-letniego syna. Oboje są zadbani i nic nie wskazuje na to, aby były jakieś problemy. Kobieta od stycznia nie mieszka zae swoim mężem. O kolejnej ciąży dowiedziała się, gdy była w 5. miesiącu.

Kobieta nie ma dokumentów potwierdzających narodziny trzeciego dziecka. Znajomym, którzy wiedzieli, że jest w ciąży, powiedziała, że dziecko zmarło podczas porodu. W tym czasie kobieta przetrzymywała niemowlę w szafie. Dziecko potajemnie miał dokarmiać starszy brat.

Day spa Pro Komfort i Premium
Day spa Pro Komfort i Premium
119,00 zł
550,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Pro Komfort od 119 zł i więcej opcji w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz