Home Kategorie Ludzie Wpadka Martyny Wojciechowskiej. „Wyszło, jak wyszło”.

Wpadka Martyny Wojciechowskiej. „Wyszło, jak wyszło”.

Martyna Wojciechowska wybrała się ze swoim narzeczonym do Portugalii. Chciała mieć kolejne piękne zdjęcie w mediach społecznościowych, ale coś jej nie wyszło.

Gwiazda zaliczyła wpadkę, którą i tak postanowiła pokazać. Przemek Kossakowski też był ostatecznie zadowolony. Internauci pochwalili podróżniczkę, która pokazuje prawdziwe życie.

Przemysław Kossakowski zdobył serce Martyny i od dłuższego czasu stworzy z nią rodzinę. Z córką podróżniczki nie poszło mu jednak tak łatwo. W końcu jednak zdobył jej aprobatę. Kossakowski i Wojciechowska nie wstydzą się swojego uczucia. Publikują w sieci wspólne zdjęcia, ale robią to umiarkowanie. Przez dłuższy czas nie było wiadomo, czy faktycznie się zaręczyli. Dzisiaj już wszystko jest jasne i zakochani nie muszą się dłużej kryć. Wojciechowska opublikowała zdjęcia z Portugalii.

To może Cię zainteresować:  Otrzymała od chłopaka naszyjnik. Nosiła go przez półtora roku, nie mając pojęcia, co się w nim znajduje…

– „Tyle pięknych zdjęć na instagramie! Też chciałam takie mieć…Ale wyszło, jak wyszło.”

Na fotografii widzimy małą wpadkę dziennikarki, która chciała zrobić pamiątkowe zdjęcie z ukochanym. Niestety przez silny wiatr, zasłoniła partnera swoimi bujnymi włosami. Wyszły dwa, nieidealne zdjęcia, ale za to ich bohaterowie są bardzo szczęśliwi i to liczy się najbardziej.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz