Home Kategorie Ludzie Joanna Koroniewska w skąpym bikini. „Naturalna i subtelna”.

Joanna Koroniewska w skąpym bikini. „Naturalna i subtelna”.

Joanna Koroniewska zachwyciła swoich fanów. Aktorka postanowiła zaprezentować się na zdjęciu w skąpym bikini. Gwiazda pokazała zgrabne nogi i umięśniony brzuch.

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda ma spore grono obserwatorów – jej profil na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób. Znana z „M jak miłość” oraz „Daleko od noszy” aktorka stara się zarażać fanów pozytywnym nastrojem. Razem z mężem, Maciejem Dowborem prowadzi regularne transmisje na żywo pod nazwą „domówki u Dowborów”.

Podczas relacji live Joanna i Maciej poruszają wiele interesujących kwestii. Najnowszy odcinek dotyczył tematu tabu, jakim jest nagość. Aktorka, aby zachęcić internautów do zajrzenia na kanał „Dowbor Be Happy”, opublikowała zdjęcie w bikini.

– „To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu, a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy! Czy już się domyślacie, o czym on będzie?!” – zapytała Koroniewska w opisie pod fotką.

View this post on Instagram

To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy! Czy już się domyślacie o czym on będzie?!! Wiemy, że po raz pierwszy nie wyrobiliśmy w czwartek z emisją, ale mój naprawdę zdolny mąż @maciej_dowbor tak super SAM zmontował, że absolutnie należą mu się pochwały! I pamiętajcie- wchodzicie na nasz kanał poprawić sobie humor. Moim skromnym zdaniem DZISIAJ Wam to właściwie gwarantujemy! 😂😂😂🚀💫⭐️😉Link w BIO! 💋 #naturalnie #bikinivibes👙 #hotORnot #dowborybehappy #nowyodcinek #nakanale #mama #body #naturalbody #nigdyPLAY #ZAWSZEnatural #😂😂😂😂🚀

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Figura Joanny przykuła uwagę sporej części internautów. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda dba o aktywność fizyczną i regularnie ćwiczy, co wpływa też na jej wygląd. Fani komplementują w komentarzach jej szczupłe, zgrabne nogi i wysportowany, umięśniony brzuch.

– „Podkochuję się w Pani powoli, ale za to systematycznie… żona wie.”

– „Piękna figura, absolutnie nic tu nie brakuje.”

– „Jest Pani piękną kobietą, naturalną i subtelną.”

– „Absolutnie podziwiam Panią za tę naturalność i bezgraniczną akceptację siebie” – czytamy w komentarzach.

eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. transportu i spedycji w firmie za 49 zł i więcej w MG Centrum
To może Cię zainteresować:  Premier Wielkiej Brytanii trafił na OIOM. Jego stan jest poważny.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz