Home Wideo Ta kobieta zrobiła coś obrzydliwego. Myślała, że nikt jej nie widzi. Wszystko nagrały kamery.

Ta kobieta zrobiła coś obrzydliwego. Myślała, że nikt jej nie widzi. Wszystko nagrały kamery.

Świadkami niecodziennej sytuacji byli pracownicy jednego ze sklepów spożywczych w Krasnodarze w Rosji. Ochroniarze dostrzegli na nagraniach z monitoringu podejrzaną klientkę.

Do nietypowej kradzieży doszło 5 października około 17:20 w jednym ze sklepów spożywczych w Krasnodarze. Klientka, która była przekonana, że nikt jej nie widzi, zaczęła ściągać towar z półek i… chować go w majtkach.

Możliwe, że nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby nie sklepowy monitoring. Pracownicy ochrony byli zdumieni obrzydliwym wyczynem kobiety.

To może Cię zainteresować:  Wjechali samochodem do galerii i okradli jubilera. Wszystko trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund.

– „Prosimy o wystawienie takich podludzi na widok publiczny. Nie ma słów na takie zachowanie, tylko wstyd. Zdrowi ludzie, ale po co pracować, lepiej schować kiełbasę i mydło w majtkach” – napisali oburzeni pracownicy sklepu.

Nie tak dawno temu w Krasnodarze złapano innego sprytnego złodzieja. Mężczyzna w ciągu kilku dni, niezauważony przez sprzedawców, ukradł ze sklepu elektronicznego trzy telewizory.

To może Cię zainteresować:  14-latka z Suwałk zamordowała swoje dziecko. Śledczy nie mają już wątpliwości.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz