Home Kategorie Zdrowie Księża powinni się wstrzymać od chodzenia z kolędą

Księża powinni się wstrzymać od chodzenia z kolędą

Księża powinni się wstrzymać od chodzenia z kolędą

Czy kolęda w dobie epidemii koronawirusa powinna zostać odwołana? Chodzący od domu do domu księża każdego dnia mają bliski kontakt z dziesiątkami, a nawet setkami osób. O zarażenie łatwo.

Kolęda co prawda ma miejsce dopiero po świętach Bożego Narodzenia, ale w opinii publicznej już coraz głośniej dyskutuje się na ten temat.  Ludzie obawiają się coraz bardziej i mają wątpliwości co do wpuszczania księdza z kolędą.

Chociaż do samych świąt zostały ponad dwa miesiące, raczej nic nie wskazuje na to, by do tego czasu sytuacja epidemiologiczna miała uspokoić się na tyle, by mieszkańcy mogli odetchnąć z ulgą.

W ciągu ostatniego tygodnia dobowe liczby nowych przypadków wynosiły kilka tysięcy. Trudno więc się dziwić, że ludzie obawiają się coraz bardziej. Po prostu łatwo o zarażenie.

To może Cię zainteresować:  Szef w przebraniu wszedł do jednej ze swoich kawiarni. To, co usłyszał od pracownicy, kompletnie zmieniło jego plany

 

 

Czekoladowe zabiegi na ciało
Czekoladowe zabiegi na ciało
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Czekoladowe zabiegi na ciało: masaż gorącą czekoladą, kawowy peeling i więcej od 59,99 zł w Instytucie Hialuron (do-60%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz