Home Kategorie Ludzie Danuta Martyniuk próbuje zrzucić winę na synową. Mówi o niej w ostrych słowach. “Był koszmar”

Danuta Martyniuk próbuje zrzucić winę na synową. Mówi o niej w ostrych słowach. “Był koszmar”

Danuta Martyniuk próbuje zrzucić winę na synową. Mówi o niej w ostrych słowach. “Był koszmar”

Daniel Martyniuk może o każdej pory dnia i nocy liczyć na wsparcie swojej mamy, Danuty Martyniuk. Syn króla disco-polo co jakiś czas staje się bohaterem tabloidowych doniesień.

Każdej mamie trudno pogodzić się z tym, że dzieci dorastają, jednak Danuta Martyniuk bije w tym aspekcie prawdziwe rekordy. Żona rezolutnego Zenka Martyniuka od jakiegoś czasu nieustannie pełni rolę publicznego adwokata swojego ukochanego jedynaka, tłumacząc jego kolejne wybryki i próbując udowodnić, że to właśnie Daniel Martyniuk jest w całym zamieszaniu ofiarą.

Danuta Martyniuk po raz kolejny uderza w dziewczynę, która w 2018 roku powiedziała sakramentalne „tak” jej synowi. W ogóle jej nie odpuszcza. Daniel Martyniuk to świetny przykład dziecka, które miało wszystko i nie jest dziwne, że Danuta Martyniuk, wraz z mężem chcieli przychylić przysłowiowe nieba. Kariera taty zapewniła chłopakowi warunki do życia, o jakich większość osób może jedynie pomarzyć. Daniel to wykorzystuje, jest bezrobotny i robi afery.

To może Cię zainteresować:  „Mąż się może rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku”

Danuta Martyniuk nie może jednak pogodzić się z informacjami na temat swojego dziecka. Każda matka ma problemy w zauważaniu wad pociechy, jednak w tym przypadku konieczne jest przymknięcie oka na naprawdę sporą liczbę wyskoków, swojego dziecka.

– “Starałam się wychować Daniela najlepiej, jak potrafiłam. Charakteru mu nie zmienię. Ma swoje za uszami, ale pragniemy dla niego wszystkiego, co najlepsze” – stwierdziła jego matka.

Niestety rozwód z piękną Eweliną okazał się dla niej wyjątkowo trudny do przeżycia. Po początkowych zachwytach nad synową, front żony Zenka Martyniuka szybko się zmienił i pokazał, że żona gwiazdora pochwalić się może ciekawymi poglądami co do osób pochodzących ze wsi, czy biedniejszych.  Miłość do syna przysłoniła matce zdrowy rozsądek.

To może Cię zainteresować:  Bednarek zgasił Martyniuka. Jak radzić sobie z hejterami

 

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz