Home Kategorie Poruszające Przerażające odkrycie – ponad 4000 psów i kotów zabitych w pudłach przy terminalu: “Straszne”

Przerażające odkrycie – ponad 4000 psów i kotów zabitych w pudłach przy terminalu: “Straszne”

Przerażające odkrycie – ponad 4000 psów i kotów zabitych w pudłach przy terminalu:  “Straszne”

Na terminalu w Chinach znaleziono martwe zwierzęta. Ponad 4000 psów, kotów, chomików i królików. To smutna i zarazem niezwykle straszna informacja.

Tego strasznego odkrycia dokonano w mieście Luohe w prowincji Henan, położonym na wschodzie Chin. To naprawdę przerażające.

Według informacji podanych przez tamtejsze władze,  kartonowych pudłach musiało znajdować się ponad 4000 tysiące martwych zwierząt. Wśród ofiar były psy, koty, chomiki i króliki.

To może Cię zainteresować:  Do Polski nadciąga huragan, który spustoszył już Anglię. Skala zniszczeń jest ogromna.

– “Kiedy tam dotarliśmy, znaleźliśmy hałdy skrzynek ze zwierzętami. Wiele z nich nie żyło, więc zapach był okropny” – przekazał South China Morning Post wolontariusz z organizacji Utopia, która zajmuje się ratowaniem zwierząt.

Wolontariusz wyjaśnił również, że organizacja działa na rzecz zakazu transportu żywych zwierząt w tak strasznych warunkach. Czynią starania, by położyć kres handlowi zwierząt w Internecie.

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna próbuje uratować zagubionego owczarka. Kiedy się zbliża, aż wstrzymałam oddech!

Według South China Morning Post, zwierzęta w terminalu pozostawił kierowca, gdy odmówiono ich transportu. Tam zginęły one brutalną śmiercią.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz