Home Kategorie Inspirujące Dwudziestoczteroletnia dziewczyna ważyła 300 kg. Zobacz jej przemianę po utracie 121 kg

Dwudziestoczteroletnia dziewczyna ważyła 300 kg. Zobacz jej przemianę po utracie 121 kg

Dwudziestoczteroletnia dziewczyna ważyła 300 kg. Zobacz jej przemianę po utracie 121 kg

Amber Rachdi z Oregonu (USA) zawsze była przy kości. Jednak, kiedy miała 24 lata, było już jasne, że jej waga wymknęła się spod kontroli i zaczyna ona zagrażać jej życiu.

Ważyła 300 kg i nie była w stanie samodzielnie się sobą zajmować. Musiała z powrotem zamieszkać ze swoimi rodzicami, aby ci mogli jej pomagać, gdyż miała ona problem z samodzielnym poruszaniem się.

– “Dziewczyna zdała sobie sprawę, że jej życie nie może tak dłużej wyglądać. Do zmian zachęcał ją również jej chłopak, Rowdy” – napisano w Daily Mail.

Amber wychodziła z domu tylko wtedy, gdy chciała kupić jedzenie. Poruszała się tylko i wyłącznie za pomocą swojego elektrycznego wózka.

Tłuszcz negatywnie wpływał nie tylko na psychikę dziewczyny, ale też na fizyczny aspekt jej życia. Przestrzeń pomiędzy ogromnymi fałdami skóry trzeba było myć za pomocą długiej szczotki. Tylko w ten sposób można było uniknąć odparzeń.

To może Cię zainteresować:  Zabrała synka na wakacje all inclusive. Pływające odchody w basenie to tylko początek.

W akcie ostatecznej desperacji Amber zgłosiła się do programu Historie wielkiej wagi (My 600lb Life). Dzięki niemu kobieta chciała odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

 

Tak powstało błędne koło, z którego nie potrafiła się wyrwać. W pewnym momencie Amber nie mogła nawet sypiać ze swoim chłopakiem, jako że nadwaga jej to uniemożliwiała. Ich życie intymne przestało istnieć,  a Amber była zrozpaczona.

Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka, jednak miała co do niej pewne wątpliwości. Z operacją wiązało się ogromne ryzyko, które potęgowała nadwaga kobiety. Rowdy również się martwił, jak to wszystko się skończy.

Zanim Amber została poddana operacji, musiała schudnąć 10 kg. Była bardzo zdeterminowana.

W trzy miesiące udało jej się zrzucić prawie 8 kg, aż wreszcie nadszedł dzień, w którym mogła poddać się operacji. To był początek jej nowego życia. W siedem miesięcy, które nastąpiły po operacji, Amber straciła 40 kg. Od tego momentu Amber bardzo szybko traciła na wadze.

To może Cię zainteresować:  Planowali porwanie i zabójstwo krewnej. Nie podobało im się to, że odrzuca wiarę.

Wszyscy byli w szoku jej przemianą. Dr Nowzaradan był z niej tak dumny, że zgodził się na usunięcie powstałego nadmiaru skóry. Amber kontynuowała zdrowy tryb życia. Zaczęła też spotykać się z terapeutą, aby nauczyć się, jak radzić sobie z problemami w inny sposób, niż sięgając po jedzenie. Po wielu latach depresji, Amber znów jest szczęśliwa. Gratulujemy.

 

 

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz