Home Kategorie Ludzie Lara Gessler potwierdziła ślub z Piotrem Szelągiem! Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami!

Lara Gessler potwierdziła ślub z Piotrem Szelągiem! Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami!

Lara Gessler potwierdziła ślub z Piotrem Szelągiem! Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami!

Domysły okazały się prawdą. Lara Gessler oznajmiła w mediach społecznościowych, że sformalizowała swój związek. Na instagramowym profilu pochwaliła się uroczymi zdjęciami w sukni ślubnej.

Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg lada dzień zostaną rodzicami. Media niedawno obiegła informacja o tym, że przyszli rodzice najprawdopodobniej w międzyczasie pobrali się. Wskazywało na to zdjęcie, które córka Magdy Gessler zamieściła w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widać fragment białej kreacji, a także bukiecik róż. Choć słynna restauratorka złożyła na Instagramie życzenia swojej córce, ta oficjalnie nie potwierdziła plotek o zamążpójściu.

O zmianie statusu cywilnego poinformowała swoich fanów dopiero kilka dni po ceremonii. Na instagramowym profilu Lary pojawiły się zdjęcia, na którym pozuje ze swoim mężem. Teraz możemy więc powiedzieć z całą pewnością, że są małżeństwem.

To może Cię zainteresować:  Magda Gessler każe sobie słono płacić za świąteczne ciasta. Czy kogokolwiek na nie stać?

Jesteś – napisała Lara przy zdjęciu, okraszając wpis tagami “miłość”, “razem”, “dziękuję”. Widać, że ich miłość oraz związek, kwitną.

Pod zdjęciem pary pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy takich jak:

– “Pięknie” –

– “I żyli długo i szczęśliwie” –

Gratulujemy parze i życzymy im szczęścia na nowej drodze życia. Zwłaszcza, że Lara Gessler w 2019 roku rozwiodła się z Pawłem Ruczem. Ze swoim obecnym mężem zadebiutowała na salonach we wrześniu zeszłego roku. W kwietniu poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Miejmy nadzieje, że to małżeństwo będzie lepsze.

Kuchnia wegetariańska i wegańska
Kuchnia wegetariańska i wegańska
15,00 zł
20,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kuchnia wegetariańska i wegańska: 15 zł za groupon wart 20 zł na całe menu i więcej w restauracji Naturalna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz