Home Kategorie News Szkoła przekazała tragiczne informacje. Nie żyje uczeń zarażony koronawirusem
24.74K

Szkoła przekazała tragiczne informacje. Nie żyje uczeń zarażony koronawirusem

Szkoła przekazała tragiczne informacje. Nie żyje uczeń zarażony koronawirusem

20-letni Michał, uczeń z Zespołu Szkół Specjalnych nr 30 w Bydgoszczy nie żyje. Młody mężczyzna był zarażony koronawirusem i miał choroby współistniejące.

20-letni uczeń zakażony koronawirusem nie żyje. Smutną informację z Bydgoszczy przekazała ”Gazeta Wyborcza”. Na stronie Zespołu Szkół Specjalnych nr 30 czytamy: – ”Odszedł od nas nasz Uczeń i Kolega, Michał. Jego najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Społeczność Szkolna Zespołu Szkół nr 30“-

Jak nieoficjalnie ustaliła ”Gazeta Wyborcza”, 20-latek ostatni raz pojawił się na zajęciach w piątek 2 października. Michał narzekał na złe samopoczucie. Zaledwie kilka dni później trafił do szpitala. Lekarze stwierdzili u niego ostrą niewydolność oddechową. Test na koronawirusa u 20-latka dał wynik pozytywny.

To może Cię zainteresować:  Benedykt XVI jest w bardzo ciężkim stanie. Brat przyznał: Modlę się za jego dobrą śmierć...

– “W statystykach nie został jeszcze ujęty, ale przy jego osobie pojawią się choroby współistniejące” – czytamy w komunikacie.

Giną również nauczyciele zarażanie wirusem. Kamil Pietrzyk, 31-letni nauczyciel języka polskiego z Zawiercia, zmarł po zakażeniu koronawirusem. Informację potwierdził w niedzielę Dariusz Misiak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Adama Mickiewicza w Zawierciu, w której 31-latek we wrześniu rozpoczął pracę.

Na koronawirusa zmarła również 44-letnia pedagog z Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą. Przebieg choroby u zmarłej był bardzo szybki. Na zwolnieniu była od 30 września, gdyż po prostu bolała ją głowa. Dwa tygodnie później już nie żyła. To straszne.

Lot balonem dla 1, 2 lub 4 osób
Lot balonem dla 1, 2 lub 4 osób
399,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot balonem dla 1 osoby nad Białymstokiem i okolicami za 399,99 zł i więcej opcji z Fly Squad

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz